20% водойм на Львівщині закриті для людей

12:20 2 березня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

До 21 лютого всі водойми загального користування в Україні повинні були позбутися огорож та інших конструкцій.

Про це повідомили в понеділок, 2 березня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що закон №233-IX забезпечує громадянам безперешкодний доступ до озер, ставків та річок. Відтак, у лютому в кожному районі області створили комісії, які мали перевірити виконання цього закону та надати приписи про порушення, якщо такі виявлені.

Сьогодні, 28 лютого, профільний заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод провів робочу нараду з головами районних державних адміністрацій Львівщини, де обговорили результати роботи комісій за місяць. Чиновник розповів: «Наразі, через погодні умови, комісії перевірили понад 300 водойм загального користування. Загалом в області є три тисячі ставів. Понад 20 об’єктів мають закритий доступ для людей. Комісії будуть працювати і надалі. А на проблемні озера, стави і річки будемо додатково виїжджати з громадськістю та журналістами».

Як інформував «ЩЛ», у Львові перенесуть забудови подалі від озера.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 23 березня 2020 р.

ДСНС попередила про пориви вітру, хуртовини та ожеледицю на Львівщині

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, в понеділок, 23 березня, на території Львівської області очікуються пориви північно-східного вітру 15-20 метрів за секунду, подекуди – хуртовини.

Рубрика: Природа