У парках Львова – толока

09:55 21 квітня 2018 р.

У суботу, 21 квітня в парках Львова відбуватиметься прибирання у межах загальноміської кампанії з благоустрою «З нами місто розквітає!».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також зазначили: «Усіх охочих закликають долучитись, щоб гарно і з користю провести час. У межах загальноміської кампанії з благоустрою міста «З нами місто розквітає!» прибиратимуть парк «Скнилівський», Голосківське кладовище, Янівське кладовище, Знесіння, Лісопарк «Погулянка», Стрийський парк, парк «Горіховий Гай», Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, лісопарк «Зубра», Парк 700-річчя».

У міськраді також розповіли: «Насправді маємо чимало подій і чимало локацій в межах нашої кампанії «З нами місто розквітає!». Сьогодні біля Лялькового театру будемо висаджувати дерева разом з учнівським самоврядуванням».
У ЛМР запевнили також: «Завтра, 21 квітня, до нашої кампанії долучаться студенти Академії сухопутних військ, які будуть дислоковані по різних локаціях. Це будуть сім парків та два кладовища. Завтра з 10.00 в Парку 700-річчя ініціативна група проводитиме і прибирання, і майстрування лавок, і висаджування нових дерев.

У міськраді також анонсували: «Наступного тижня спільно з вихованцями інтернатів та парком Знесіння будемо висаджувати верби. Також біля Національного університету імені Івана Франка та «Львівської політехніки» наступного тижня будемо організовувати заходи спільно з студентською радою Львова. Закликаємо усіх охочих долучитись, щоб наше місто стало ще красивішим, чистішим та зеленішим».

dailylviv.com

До теми

15:19 8 жовтня 2021 р.

Зі Львова витікають на територію МТГ брудніші потічки, ніж каналізаційна Полтва після очисних споруд

Біолог запропонував створити у Львові каналізацію, яка б текла хоча б по деяких ділянках міста, по зеленій зоні, відкритим способом. Дощову Полтву?

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу