У Львові зацвіла сакура

11:46 3 травня 2015 р.


Фото: Павло Паламарчук / «День»

Японською вишнею прикрасили периметр площі Петрушевича й вулиці, розташовані неподалік головного залізничного вокзалу нашого міста.

Віднедавна львів’яни та гості міста спроможні відчути себе японцями, бо мають можливість помилуватися цвітінням японської вишні – сакури. Кілька років тому цією красунею прикрасили по периметру площу Петрушевича та район Привокзальної.

Отож, тепер львів’яяянааам пасувало б долучитися до Ханами, а це, нагадаємо, багатовікова традиція японців проводити пікніки під рожевими пелюстками квітучої сакури.  Звісно, навряд чи заскочені некомфортним повсякденням українці дозволять собі розслаблятися під сакурою, тим паче на перенавантажених транспортом площі Петрушевича та вулиці Городоцької. Але помріяти, навіть пробігаючи у клопотах повз цю красу… Чому ні?

Про це повідомила сьогодні, 3 квітня, київська газета «День».

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу