У Львові випало минулої доби 20% місячної норми опадів

12:05 25 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, за останню добу, станом на посьму годину ранку 25 січня, у Львові випало 9,1 міліметрів опадів. Це становить 20% від місячної норми.

Про це повідомили в п’ятницю, 25 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Приріст снігу за останню добу – чотири сантиметри. За словами заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, у зв’язку з погодними умовами, усі комунальні служби і снігоприбиральна техніка працюватимуть у посиленому режимі».

«Субота і неділя будуть робочими днями для комунальників. Міськрада просить мешканців приватних будинків та підприємців прибрати території біля своїх будівель, а також закликає водіїв не паркувати свої машини у невідведених для цього місцях, адже це може блокувати проїзд снігоприбиральної техніки, й обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, вмикати фари, натомість пішоходів – носити взуття з неслизькими підошвами та переходити дорогу лише у спеціально відведених для цього місцях», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:19 8 жовтня 2021 р.

Зі Львова витікають на територію МТГ брудніші потічки, ніж каналізаційна Полтва після очисних споруд

Біолог запропонував створити у Львові каналізацію, яка б текла хоча б по деяких ділянках міста, по зеленій зоні, відкритим способом. Дощову Полтву?

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу