У Львові відбудеться екофестиваль

13:00 16 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

14 вересня у львівському торгово-розважальному центрі «Victoria Gardens» відбудеться «Чисте Місто Фест 2019».

Про це повідомили в п’ятницю, 16 серпня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Кожен охочий зможе дізнатися на фестиваль про поводження з відходами, почути те, що думають про охорону довкілля відомі люди, побачити спеціалізовану техніку, яка прибирає місто, скуштувати корисну екоїжу й дізнатись про те, як працюють підприємства, котрі роблять місто чистим, а спосіб життя – здоровішим».

«Локації фестивалю – еко-ігри, еко-майстерки, еко-сцена, ярмарок еко-товарів, виставка-презентація спецтехніки, збір вторсировини. В одному місці зберуться всі знакові, провідні екоініціативи та екопроекти не тільки зі Львова, перевізники твердих побутових відходів, експерти, переробники вторинної сировини та виробники екологічної продукції, а для дітей також презентують виставу «Знайдена лялька» Львівського обласного академічного театру ляльок», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:45 18 лютого 2020 р.

Браконьєри зрізали на Львіввщині 233 дерева

Державні екоінспектори виявили на території Річківської сільської ради на Жовківщині самовільну зрізку 233 дерев у захисній смузі відводу залізниці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу