У Львові упорядкували під час толоки 3660 квадратних метрів міських газонів (відео)

13:52 17 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, близько 1,5 тисячі активістів також зібрали й вивезли 86 кубічних метрів побутового та будівельного сміття й 328 – опалого листя

У прес-службі ЛМР повідомили сьогодні, 17 листопада, «Щоденному Львову»:

«Цієї суботи в місті відбулась осіння загальноміська толока. Активні мешканці прибирали території парків, скверів, дитячих майданчиків, територій закладів освіти, вулиць міста та газонів.

Загалом на території Львова зібрано та вивезено 86 кубічних метрів побутового та будівельного сміття, 328 кубічних метрів опалого листя та упорядковано 3660 квадратних метрів газонів. Впорядковано також територію трьох кладовищ (Сихівського, Голосківського та Янівського), висаджено понад 100 дерев, ліквідовано 9 несанкціонованих сміттєзвалищ, з яких 4 – на кладовищах.

Загалом до акції долучилось близько 1,5 тисячі осіб, які своєю наполегливою працею забезпечили такий позитивний результат. Основним реманентом та транспортом для вивезення зібраного сміття забезпечили Львівські комунальні підприємства».


Відео: Телеканал «ZIK»

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу