У Львові прилаштували в сім’ї 179 собак

14:45 28 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

2019 року у львівське комунальне підприємство «Лев» надійшли 216 собак, 179 із яих успішно прилаштували в сім’ї.

Як повідомили середу, 28 серпня, у Львівській міськраді, про це розповіла директорка комунального підприємства «Лев» Оксана Кошак. За її словами, «наразі прилаштування собак у сім’ї становить 83%».

Оксана Кошак також зазначила: «Якщо порівняти цей показник із минулорічним, коли відсоток прилаштування становив 80%, то ми бачимо прискорення темпів прилаштування тварин у сім’ї. Наші мешканці стають більш відкритими і надають перевагу прилаштуванню тварин з притулків, ніж купівлі тварин у тих, хто їх розводить».

Директорка комунального підприємства «Лев» також розповіла: Якщо говорити про котів, то з початку року на підприємство надійшло 195 котиків, 42 з яких вдалося прилаштувати. Тобто відсоток прилаштування котів зараз становить 22%. Натомість у минулому році нам вдалось прилаштувати лише 10%».

Оксана Кошак також повідомила: «На жаль, у цьому році у нас була ситуація, коли ми два місяці були на карантині, тому надходження тварин було меншим, але, зрештою, ми помічаємо, що мешканці дедалі рідше покидають чотирилапих».

dailylviv.com

До теми

17:36 1 листопада 2020 р.

Німці допоможуть відновити львівські болота

За радянських часів болота в Україні висушували. Але користь для сільського господарства виявилась обмеженою, наслідки ж для довкілля - катастрофічними. Тепер болота хочуть відновити. Німеччина допоможе грошима.

Рубрика: Природа

09:50 31 жовтня 2020 р.

У Карпатах очікують 10 см снігу

31 жовтня в Карпатах, внаслідок проходження фронту, очікуються значні опади у вигляді дощу, місцями - значного. У горах та на високогір'ї очікують до 10 см снігу.

Рубрика: Природа

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу