У Львові прилаштували в сім’ї 179 собак

14:45 28 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

2019 року у львівське комунальне підприємство «Лев» надійшли 216 собак, 179 із яих успішно прилаштували в сім’ї.

Як повідомили середу, 28 серпня, у Львівській міськраді, про це розповіла директорка комунального підприємства «Лев» Оксана Кошак. За її словами, «наразі прилаштування собак у сім’ї становить 83%».

Оксана Кошак також зазначила: «Якщо порівняти цей показник із минулорічним, коли відсоток прилаштування становив 80%, то ми бачимо прискорення темпів прилаштування тварин у сім’ї. Наші мешканці стають більш відкритими і надають перевагу прилаштуванню тварин з притулків, ніж купівлі тварин у тих, хто їх розводить».

Директорка комунального підприємства «Лев» також розповіла: Якщо говорити про котів, то з початку року на підприємство надійшло 195 котиків, 42 з яких вдалося прилаштувати. Тобто відсоток прилаштування котів зараз становить 22%. Натомість у минулому році нам вдалось прилаштувати лише 10%».

Оксана Кошак також повідомила: «На жаль, у цьому році у нас була ситуація, коли ми два місяці були на карантині, тому надходження тварин було меншим, але, зрештою, ми помічаємо, що мешканці дедалі рідше покидають чотирилапих».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:15 27 лютого 2020 р.

У річках на Львівщині побільшає води

Укргідрометцентр попередив, що в четвер, 27 лютого, на рiчках басейнiв Сяну й Днiстра у Львiвській та Iвано-Франкiвській областях та в річках Закарпаття очiкується формування чергового тало-дощового паводку з пiдйомом рiвнiв води.

Рубрика: Природа

17:50 24 лютого 2020 р.

У Львові знову очікуються пориви вітру

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що у вівторок, 25 лютого вночі й вранці на дорогах Львова будуть ожеледиця й пориви південно-західного вітру 15-20 метрів за секунду.

Рубрика: Природа