У Львові проєктуватимуть житло для безпритульних тварин

14:45 6 березня 2020 р.

  • 0

Львівське комунальне підприємство «Лев» працюватиме над проєктом будівництва «Муніципального притулку для безпритульних тварин».

Про це повідомили в п’ятницю, 6 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що сьогодні, на засіданні виконавчого комітету ухвалили рішення «Про передачу проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкта «Муніципальний притулок для безпритульних тварин». Відтак, «Лев» поетапно працюватиме над розробкою майбутнього притулку.

Начальник управління житлового господарства Владислав Іванов зазначив: «Цим рішенням ми передаємо проєктно-кошторисну документацію на будівництво Муніципального притулок для безпритульних тварин Львівському комунальному підприємству «Лев» для подальшого коригування».
За словами директорки ЛКП «Лев» Оксани Кошак, підприємство поетапно працюватиме над розробкою та подальшою реалізацією проєкту.

Як інформував «Щоденний Львів», «Лев» зробив фотосесію котів і собак.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:06 3 квітня 2020 р.

У Львові продезинфікували Стрийський парк

У Львові два дні тривала дезінфекція Стрийського парку. Зокрема, працівники комунальних служб помили спеціальним розчином алеї та лавки, продезінфікували смітники, дитячі майданчики та біотуалети.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу