У Львові проєктуватимуть житло для безпритульних тварин | Новини Львова

У Львові проєктуватимуть житло для безпритульних тварин

14:45 6 березня 2020 р.

  • 0

Львівське комунальне підприємство «Лев» працюватиме над проєктом будівництва «Муніципального притулку для безпритульних тварин».

Про це повідомили в п’ятницю, 6 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що сьогодні, на засіданні виконавчого комітету ухвалили рішення «Про передачу проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкта «Муніципальний притулок для безпритульних тварин». Відтак, «Лев» поетапно працюватиме над розробкою майбутнього притулку.

Начальник управління житлового господарства Владислав Іванов зазначив: «Цим рішенням ми передаємо проєктно-кошторисну документацію на будівництво Муніципального притулок для безпритульних тварин Львівському комунальному підприємству «Лев» для подальшого коригування».
За словами директорки ЛКП «Лев» Оксани Кошак, підприємство поетапно працюватиме над розробкою та подальшою реалізацією проєкту.

Як інформував «Щоденний Львів», «Лев» зробив фотосесію котів і собак.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:14 11 липня 2020 р.

Грози зі шквальним вітром і градом у Львівській області

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівської області 11 липня в другій половині дня грози, місцями сильні зливи, під час гроз подекуди шквали 17 – 22 м/с, град

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу