У Львові проєктуватимуть житло для безпритульних тварин

14:45 6 березня 2020 р.

Львівське комунальне підприємство «Лев» працюватиме над проєктом будівництва «Муніципального притулку для безпритульних тварин».

Про це повідомили в п’ятницю, 6 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що сьогодні, на засіданні виконавчого комітету ухвалили рішення «Про передачу проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкта «Муніципальний притулок для безпритульних тварин». Відтак, «Лев» поетапно працюватиме над розробкою майбутнього притулку.

Начальник управління житлового господарства Владислав Іванов зазначив: «Цим рішенням ми передаємо проєктно-кошторисну документацію на будівництво Муніципального притулок для безпритульних тварин Львівському комунальному підприємству «Лев» для подальшого коригування».
За словами директорки ЛКП «Лев» Оксани Кошак, підприємство поетапно працюватиме над розробкою та подальшою реалізацією проєкту.

Як інформував «Щоденний Львів», «Лев» зробив фотосесію котів і собак.

dailylviv.com

До теми

18:47 2 березня 2021 р.

Вісім нових ведмедів привезуть у притулок "Домажир"

У ведмежому притулку «Домажир» сьогодні відбулося відкриття 5-го за ліком туристичного сезону. З листопада 2020-го через обмеження карантину, локдаун та зимовий сон ведмедів центр до сьогодні не приймав відвідувачів. А відтепер працюватиме щодня, окрім понеділка з 09:00 до 18:00 год.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу