У Львові подбають про благоустрій джерела в парку «Залізна вода»

11:45 6 березня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У Львівській міськраді відбулось засідання комісії з визначення переможця у конкурсі «Благоустрій джерел Львова», який був ініційований головою комісії екології та природокористування ЛМР Іриною Оршак.

Про це повідомили в середу, 6 березня, на інформаційному порталі депутатів ЛМР, де також розповіли: «За словами депутатки, переможцем одноголосно визначили проект «Благоустрій джерела в парку Залізна Вода». Його автор – Андрій Козицький, кошторис – 500 тисяч гривень».
«Конкурс «Благоустрій джерел Львова» стартував у 2017 році. Тоді був поданий один проект і він уже реалізований. Цього року подалось двоє авторів. Один проект – це джерело в парку «Залізна вода», другий – джерело «Діви Марії» в парку «Високий Замок». Члени комісії одноголосно проголосували за перший проект – «Благоустрій джерела в парку Залізна Вода», оскільки він був найбільш адаптований для реалізації», – поінформували також на порталі депутатів ЛМР.

Голова комісії екології та природокористування ЛМР Ірина Оршак розповіла: «Джерело в парку «Залізна вода» першочергово потребує благоустрою, бо перебуває в занедбаному стані, позаяк, там навіть забились стоки джерела. Було прийняте рішення визначити переможцем перший проект ще й тому, що в повній мірі була готова візуалізація проекту, добре складений кошторис.

Ірина Оршак зазначила також: «Як відомо, уже виготовлено комплексний проект реконструкції парку Залізна Вода, частиною якого мала би бути реконструкція джерела. Однак той проект, який подали нам на конкурс, як на мене, кращий, тому реконструкція відбудеться відповідно до нього. Передбачений момент інклюзії, доступ осіб з інвалідністю, а також молодих мам з візочками. Сподіваюсь, це буде місцина рекреаційного відпочинку та дозвілля мешканців».

«Оскільки вода в джерелах Львова в більшості не придатна для споживання в сирому вигляді, Ірина Оршак подала від комісії пропозицію – провести аналіз води і розмістити інформаційні таблички щодо її придатності. Члени комісії вирішили погодити з Галицькою райадміністрацією й поточний ремонт території джерела Діви Марії в парку Високий Замок та провести озеленення», – повідомили також на порталі депутатів ЛМР.

dailylviv.com

До теми

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

21:35 23 вересня 2020 р.

У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами

Якби ЛКП «Лев» співпрацював з усіма волонтерами, проблем було би менше. На жаль, нині до питулку тварини потрапляють вибірково: одних візьмуть на перетримку та знайдуть господаря, інших чипують, і вони знову опиняться на вулиці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу