У Львові побільшає зелених насаджень

14:00 13 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У 2019 році Львів запланували озеленити понад 10 тисячами дерев.

Про це повідомили в середу, 13 березня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник розповів: «Останніми роками із залученням мешканців, активістів, підприємців вдалось висадити чимало кущів та дерев. Безперечно, ця робота має бути активнішою, тому план на 2019 рік – більше 10 тисяч зелених насаджень. Вже зараз кожній районній адміністрації виділено по 110 тисяч гривень на ці заходи. Але зрозуміло, що цих коштів не достатньо, адже одне деревце коштує в середньому 2,5 тисячі гривень. Тому ми сподіваємось на підтримку не байдужих людей».

Сергій Коровайник також зазначив: «Особливе прохання до молоді — не нищити зелені насадження. Акти вандалізму, які ми часто спостерігаємо, не повинні траплятись у Львові. Ми усі спільно повинні попрацювати над тим, аби Львів став справді найбільш зеленим містом України».

dailylviv.com

До теми

20:36 14 вересня 2020 р.

У Львові опале листя перетворюють на компост

Львів став першим містом в Україні, де почали вирішувати проблему накопичення опалого листя. Практично всі садові відходи наразі переробляють у компост. Відбувається це на станції компостування, що на вул. Пластовій, 13.

Рубрика: Природа

20:24 14 вересня 2020 р.

Львівські парки оброблятимуть від кліщів. Графік

З 15 вересня, у міських парках проведуть повторну акарицидну обробку, аби мінімізувати та унеможливити виплід кліщів і, таким чином, вберегти мешканців від укусів.

Рубрика: Природа

11:53 13 вересня 2020 р.

У Татрах стоять черги

У Татрах – великий туристичний рух. За інформацією Татранського національного парку, перш за все це стосується вершини Ґєвонту, Рисів та району Орльої Перці

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу