У Львові побільшає зелених насаджень

14:00 13 березня 2019 р.

  • 0
  • 576


Фото: city-adm.lviv.ua

У 2019 році Львів запланували озеленити понад 10 тисячами дерев.

Про це повідомили в середу, 13 березня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник розповів: «Останніми роками із залученням мешканців, активістів, підприємців вдалось висадити чимало кущів та дерев. Безперечно, ця робота має бути активнішою, тому план на 2019 рік – більше 10 тисяч зелених насаджень. Вже зараз кожній районній адміністрації виділено по 110 тисяч гривень на ці заходи. Але зрозуміло, що цих коштів не достатньо, адже одне деревце коштує в середньому 2,5 тисячі гривень. Тому ми сподіваємось на підтримку не байдужих людей».

Сергій Коровайник також зазначив: «Особливе прохання до молоді — не нищити зелені насадження. Акти вандалізму, які ми часто спостерігаємо, не повинні траплятись у Львові. Ми усі спільно повинні попрацювати над тим, аби Львів став справді найбільш зеленим містом України».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:00 25 березня 2019 р.

На Львівщині триває екологічний челендж

Працівники Сокальського та Жовківського управлінь водних господарств здійснили в межах проведення екологічної акції «TrashTag Challenge» й місячника озеленення та благоустрою благоустрій територій.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 354

09:45 25 березня 2019 р.

Замарстинівський парк у Львові став чистішим

Львів’яни збирали в Замарстинівському парку сміття, пакували, сортували, носили, складали, потім відпочивали, спілкувались і складали плани.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 603

14:15 22 березня 2019 р.

В Україну повернуться морози

Найближчої доби з північного заходу Європи на територію України переміститься чергова порція прохолодного повітря, відтак, у більшості областей температура трохи знизиться.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 525

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Голови райрад Львівщини за Петра Порошенка

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу