У Львові на честь народження дитини дозволять посадити дерево за кошт батьків

17:11 21 вересня 2021 р.

У мерії запустили проєкт «Родинне дерево», аби при народженні дитини мешканці могли звернутися і на її честь разом з містом посадити дерево.

«Дерево - символ життя, сім’ї та рідного дому. Місто пропонує вам можливість висадити іменне дерево на честь народження вашої дитини.

Ви разом з садівником Львова обираєте місце посадки та вид, оплачуєте саджанець, а місто висаджує його за вашої участі в найближчий період посадки дерев, переважно це відбувається в листопаді і квітні.

Важливо зазначити, що ми пропонуємо садити лише якісні сформовані саджанці з розсадників в місцях з найбільш сприятливими умовами, що мінімізує ризики не приживлення чи пошкодження дерева після висадки. Вартість такого саджанця переважно є від 2,2 до 4,5 тис. грн», - зазначають в управлінні екології та природних ресурсів.

Подати заявку можна поки дитині не виповнилося 3 роки.

Аби долучитись до акції:

1. Заповніть електронну форму (посилання). В заявці ви можете вказати бажану локацію та/або вид дерева (можна і не вказувати).

2. Після опрацювання заявки з вами сконтактує садівник району чи парку для узгодження деталей (вибір місця, саджанця, дня посадки та інше).

3. Ви оплачуєте рахунок за саджанець, який вам виставляє обраний вами розсадник.

4. Ви отримаєте запрошення на посадку дерева з вказанням часу.

5. Проводити висадку будуть спеціалісти з догляду озеленення відповідного району чи парку, під наглядом садівника і за вашої участі. Все необхідне для висадки буде на місці.

6. Кожен заявник отримує свідоцтво про посадку дерева з точними координатами.

7. Садівник та міські служби здійснюватимуть нагляд за ростом дерева. Але ви можете періодично навідувати та поливати дерево, так воно розвиватиметься швидше і краще.

8. Також ви можете виготовити іменну табличку стандартного вигляду для свого дерева за додаткову оплату.

Подати заявку можна будь-коли за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPVQO5sFwuLtZ2KNW3_Dx9J6RfeMg1PFlSVpBHRkPxzEAUDw/viewform

Висаджування дерев відбуватиметься восени або навесні.

Авторкою проєкту є стажерка програми «Перший кар’єрний крок» Оксана Кулик.

Цієї осені у Львові планують висадити понад 2800 дерев. Зокрема, як зазначила Олександра Сладкова, керівниця управління екології та природних ресурсів, до висадки запрошують долучитись усіх охочих мешканців та підприємців.

 

dailylviv.com

До теми

15:19 8 жовтня 2021 р.

Зі Львова витікають на територію МТГ брудніші потічки, ніж каналізаційна Полтва після очисних споруд

Біолог запропонував створити у Львові каналізацію, яка б текла хоча б по деяких ділянках міста, по зеленій зоні, відкритим способом. Дощову Полтву?

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу