У Львові «лікують» пошкоджені багряники

10:20 8 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

На вулиці Угорській у Львові ростуть рідкісні та цінні дерева – багряники японські.

Про це повідомили у Львівській міськраді. Начальниця відділу урбаністики «Інституту просторового розвитку» Олександра Сладкова розповіла: «Такої кількості і посадки цього виду більше немає у Львові, та й навряд чи знайдеться в Україні. Ці багряники стали першими деревами у Львові, що проходять комплексне «лікування».

«Цінністю алеї на вулиці Угорській є те, що вона унікальна як для міста, так і для України. По-перше, вона є дуже гарною. А по-друге, – на ній ростуть доволі рідкісні та цінні дерева. Такої кількості і посадки цього виду більше немає у Львові, та і навряд чи знайдеться в Україні», – поінформувала також Олександра Сладкова.

«Насправді вони зараз перебувають у дуже побитому стані, але не всі їхні ушкодження з’явились унаслідок будівництва. Близько половини із них спричинені аномаліями росту дерев, і, відповідно, для того, щоб дерева могли краще рости та розвиватись, їх потрібно було затерти. Експерти запевняють, що завдяки сприятливому клімату та молодому віку, всі дерева, незважаючи на ушкодження, продовжуватимуть рости», – зазначила начальниця відділу урбаністики «Інституту просторового розвитку».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу