У Львові Чінгіз, Циля, Браян готові до охорони

14:14 6 лютого 2020 р.

Соціалізовані собаки чекають на господарів у львівському комунальному підприємстві «Лев».

Молодий собака, віком близько одного року Чингіз. Чотирилапий має здібності до навчання, енергійний та дружній. Чингіз стане чудовим компаньйоном для людей, які ведуть активний спосіб життя і зможуть достатньо часу проводити з домашнім улюбленцем.

Собачка з сумними поглядом Циля. Наразі вона боязка, проте радіє, коли її гладять. Віримо, Циля точно зможе відновити свою віру в людей. Шукаємо для неї люблячих і відповідальних господарів.

 

Браян - розумний молодий собака. Хвостатий має здібностями до тренувань, добре гуляє на повідку. Для свого господаря слухняний Браян буде охоронцем і другом.

Шива - пильний і вірний охоронець. Виважена та дружня до інших тварин собака середнього віку чудово підійде для проживання на просторому подвір‘ї.

Молода Зухра обожнює, коли її чухають за вушком. Для своєї нової родини вона стане пильним охоронцем і вірним другом.

Шер потрапила в ЛКП «Лев» в дуже занедбаному стані. Проте після грумерських процедур собака стала справжньою красунею. Сподіваємося, що господарі впізнають свою згубу і заберуть. Якщо ні, то шукаємо для метиски пуделя Шер відповідальну родину.

Енергійна Блекі все ще у пошуках своєї люблячої родини. Дружня до інших собак чотирилапа може комфортно проживати в квартирі. Термін її перебування в ЛКП «Лев» скоро закінчиться, тому шукаємо для неї турботливих господарів.

Улюбленець мрії для активних людей Раф. Собака стане для господарів швидше другом, аніж охоронцем. Окрім цього, соціалізований і пильний песик чудово піддається навчанню.

Надійний охоронець Купер досі у пошуку родини. Молодий собака швидко навчається і стане для своїх господарів вірним другом.

Красуня Лілу все ще чекає на свою люблячу сім‘ю. Соціалізована крихітка Лілу чудовоо гуляє на повідку та дружня до інших собак. А також вона стане домашньою улюбленицею мрії для родини, де є діти, які люблять тварин.

Активна та дружня Альфа. Хвостата обожнює спілкування з людьми і чудово піддається навчанню. Окрім цього, Альфа може проживати в квартирі і в родині, де є діти.

Молода виважена і спокійна Іггі також все ще в очікуванні своїх нових господарів. Чотирилапа чудово гуляє на повідку та має здібності до навчання.

Молода красуня Рада досі чекає на «свою людину». Хвостата піддається навчанню, тож стане для свого господаря вірним другом.


Фото Ірини Шелест. 


 

dailylviv.com

До теми

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

15:45 9 квітня 2021 р.

Самбірському району дадуть кілька мільйонів для захисту чотирьох сіл від повені

Протипаводкові об’єкти треба споруджувати швидко, оскільки у 2008, 2010, 2014 роках у селах Калинів, Кружики, Ралівка, Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь,

Рубрика: Природа

18:55 5 квітня 2021 р.

У Львівській ОТГ перевірили 37 водойм: найчистіші і найбрудніші

Працівники хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» у першому кварталі 2021 року здійснили обстеження, відбір проб та аналіз водних об’єктів Львівської міської територіальної громади. Відповідно до результатів, серед найчистіших – річка Млинівка у Гряді та водойми у Дублянах і Волі-Гомулецькій.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу