У львівському парку відкриють «Стежку здоров’я»

17:15 9 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У регіональному ландшафтному парку «Знесіння» відкриють «Стежку здоров’я».

Про це повідомили в середу, 9 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Регіональний ландшафтний парк «Знесіння» та Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» запрошують містян та гостей Львова на відкриття «Стежки здоров’я», яке відбудеться в четвер, 10 жовтня, о 15.00. До стежки можна дістатися від Інформаційно-освітнього центру парку і Домівки для тварин на вулиці Довбуша, 24».

«Стежка здоров’я», яка обладнана спортивним інвентарем та інформаційними щитами про правильне застосування тренажерів, покликана покращити реалізацію рекреаційної та оздоровчої функції Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» та сприяти ширшому залученню громадськості до оздоровчих і природоохоронних заходів, так само як забезпечити вільний доступ до лікувальних процедур людям з різним рівнем матеріального забезпечення. До участі в заході запрошено представників спортивних, молодіжних організацій, навчальних закладів, місцевої громади та всіх охочих», – поінформували також у міськраді.

«Стежка здоров’я» створена в рамках «Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України», яка реалізовується Західно-українським ресурсним центром за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:40 15 листопада 2019 р.

На дорогах Львова буде погана видимість

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що в суботу, 16 листопада вночі та вранці у Львову очікується туман видимістю 200-500 метрів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу