У львівському парку відкриють «Стежку здоров’я»

17:15 9 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У регіональному ландшафтному парку «Знесіння» відкриють «Стежку здоров’я».

Про це повідомили в середу, 9 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Регіональний ландшафтний парк «Знесіння» та Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» запрошують містян та гостей Львова на відкриття «Стежки здоров’я», яке відбудеться в четвер, 10 жовтня, о 15.00. До стежки можна дістатися від Інформаційно-освітнього центру парку і Домівки для тварин на вулиці Довбуша, 24».

«Стежка здоров’я», яка обладнана спортивним інвентарем та інформаційними щитами про правильне застосування тренажерів, покликана покращити реалізацію рекреаційної та оздоровчої функції Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» та сприяти ширшому залученню громадськості до оздоровчих і природоохоронних заходів, так само як забезпечити вільний доступ до лікувальних процедур людям з різним рівнем матеріального забезпечення. До участі в заході запрошено представників спортивних, молодіжних організацій, навчальних закладів, місцевої громади та всіх охочих», – поінформували також у міськраді.

«Стежка здоров’я» створена в рамках «Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України», яка реалізовується Західно-українським ресурсним центром за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:55 2 червня 2020 р.

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

У Львові є традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. У червні троє осіб поважного віку відзначатимуть День народження: двом із них виповниться 100 років, ще одній людині - 103 роки.

Рубрика: Природа

12:25 1 червня 2020 р.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних нейтралізують ризик забруднення цілющих мінеральних вод у Східниці та річці Східничанці.

Рубрика: Природа

Останні новини

У Львові затримали ще двох співучасників вбивства валютника

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу