У львівському парку «Піскові озера» очищатимуть водойми

09:45 22 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У п’ятницю, 22 липня, з 10.00 працівники ДП «Боднарівка» вноситимуть у водойми спеціальний біоконцентрат американського виробництва із вмістом бактерій, призначений для очищення поверхні від трави, ряски, синьо-зелених водоростей, каламутності і цвітіння.

«Сьогодні у парку «Піскові озера» розпочинають роботи з очищення водойм», – повідомили сьогодні, 22 липня, в прес-службі міськради., де також розповіли подробиці:

«Як пояснюють у міському управлінні екології, необхідність їх проведення пов’язана з нещодавнім помутнінням води в озерах та поширенням у парку неприємного запаху. Зокрема, з 10.00 працівники ДП «Боднарівка» вноситимуть у водойми спеціальний біоконцентрат американського виробництва із вмістом бактерій, призначений для очищення поверхні від трави, ряски, синьо-зелених водоростей, каламутності і цвітіння. 

В управлінні екології підкреслили: «Цей препарат є найбільш потужним серед аналогічних завдяки найбільшій концентрації у ньому бактерії».

dailylviv.com

До теми

13:00 26 лютого 2021 р.

Держекоінспектори матимуть нагрудні відеокамери, щоб було видно їхню роботу

Держекоінспекція працює над закупівлею нагрудних камер для фіксації перевірок на підприємствах та забезпечення неупередженості та продуктивності інспекторів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу