У Львівській та Волинській областях очікують підйому рівнів води до 0,7 метра

22:24 2 березня 2021 р.

Над Бугом

Над Бугом

У Львівській та Волинській областях очікують продовження підйому рівнів води до 0,7 метра. Можливе затоплення сільськогосподарських угідь.

Про це повідомляє прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

З середи, 3 березня, до п'ятниці, 5 березня, продовжиться підвищення рівнів води на річках басейнів Західного Бугу та Прип'яті на 0,1-0,7 м над поточними рівнями води) з виходом води і подальшим затопленням заплав у Львівській, Волинській, Рівненській, Житомирській областях.

"Можливе досягнення відміток підтоплення господарських споруд і затоплення сільськогосподарських угідь в прирічкових населених пунктах Волинської області, Житомирській області та Червонограда (р. Солокія притока Західного Бугу у Львівській області).

Синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки.

"На річці Рато біля села Межиріччя (притока Західного Бугу у Львівській області) можливе перевищення відміток часткового затоплення окремих об'єктів, будинків в селах Сілець, Межиріччя", - йдеться в повідомленні.

dailylviv.com

До теми

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

15:45 9 квітня 2021 р.

Самбірському району дадуть кілька мільйонів для захисту чотирьох сіл від повені

Протипаводкові об’єкти треба споруджувати швидко, оскільки у 2008, 2010, 2014 роках у селах Калинів, Кружики, Ралівка, Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь,

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу