У Львівській ОДА ще очікують запити на фінансування природоохоронніх заходів

15:38 19 жовтня 2016 р.

Запити на фінансування охорони навколишнього природного середовища з обласного фонду прийматимуть до 31 жовтня включно.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації поінформували сьогодні, 19 жовтня, що її департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації наголошує: 31 жовтня 2016 року – останній день подання запитів на фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (ОФ ОНПС). Про це повідомив директор департаменту Руслан Гречаник.

За його словами, на сьогодні на розгляд надійшло 35 запитів на суму понад 78 мільйонів гривень. За результатами розгляду поданих запитів формуватиметься перелік природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюватиметься з ОФ ОНПС у 2017 р., що є додатком до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки.

Її основні напрямки та завдання: зменшення обсягів скидання неочищених та недостатньо очищених стоків у водні об’єкти, а також поліпшення екологічного стану поверхневих вод басейнів рік Дністер, Західний Буг, Сян, Дніпро та інших; вирішення основних проблем, пов’язаних з екологічно безпечним збором, зберіганням, утилізацією, переробкою та захороненням твердих побутових і промислових відходів; охорона і раціональне використання земель; розвиток природно-заповідного фонду, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття; організація системи екологічного моніторингу та інформаційного забезпечення природоохоронної діяльності; еколого-просвітницька діяльність; розвиток та поглиблення міжнародного співробітництва в природоохоронній сфері.

dailylviv.com

До теми

17:36 1 листопада 2020 р.

Німці допоможуть відновити львівські болота

За радянських часів болота в Україні висушували. Але користь для сільського господарства виявилась обмеженою, наслідки ж для довкілля - катастрофічними. Тепер болота хочуть відновити. Німеччина допоможе грошима.

Рубрика: Природа

09:50 31 жовтня 2020 р.

У Карпатах очікують 10 см снігу

31 жовтня в Карпатах, внаслідок проходження фронту, очікуються значні опади у вигляді дощу, місцями - значного. У горах та на високогір'ї очікують до 10 см снігу.

Рубрика: Природа

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу