У Львівській ОДА надали за п'ять місяців 168 дозволів на спецводокористування

16:00 15 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації наголосили: «Водокористувачі зобов’язані здійснювати спеціальне водокористування лише за наявності дозволу, в якому встановлюються ліміти забору води, використання води та скидання забруднюючих речовин.

«З метою раціонального водокористування водних ресурсів та збільшення надходжень до бюджету впродовж січня-травня 2016 року департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації видано 168 дозволів на спеціальне водокористування», – повідомили сьогодні, 15 червня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Минулорічний показник за аналогічний період перевищено на 71 дозвіл. Директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник повідомив: «Відповідно до статті 44 Водного кодексу України, водокористувачі зобов’язані здійснювати спеціальне водокористування лише за наявності дозволу, в якому встановлюються ліміти забору води, використання води та скидання забруднюючих речовин. Дозвіл надається безоплатно». 

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання дозволу, визначений інформаційною карткою видачі дозволів на спеціальне водокористування. Спеціальне водокористування – це забір води з водних об'єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв, використання води та скидання забруднюючих речовин у водні об'єкти, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів. Спеціальне водокористування здійснюється юридичними і фізичними особами насамперед для задоволення питних потреб населення, а також для господарсько-побутових, лікувальних, оздоровчих, сільськогосподарських, промислових, транспортних, енергетичних, рибогосподарських (у тому числі для цілей аквакультури) та інших державних і громадських потреб».

dailylviv.com

До теми

15:29 16 квітня 2021 р.

На Львівщині пропонують випити каву з ведмедями

Цієї неділі, 18 квітня об 9:00, у ведмежому притулку «Домажир» (с. Жорниська) відбудеться смачний сніданок на лісовій галявині та ексклюзивна екскурсія. Про це повідомляють у департаменті екології та природніх ресурсів Львівської ОДА.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу