У Львівській міськраді вимагають від «Рошена» познімати декорації з дерев

13:48 10 серпня 2016 р.


Фото: зі сторінки управлінням екології та благоустрою Львівської міської ради в інтернет-мережі «Facebook»

В управлінні екології ЛМР наголосили: «Важливою складовою комфортного життя у великому місті є стан зелених насаджень та відповідний догляд за ними».

«З метою збереження дерев, управлінням екології та благоустрою Львівської міської ради скеровано вимогу до ТОВ ТМ «Рошен» та Галицької районної адміністрації щодо зняття декорацій з стовбурів та крон дерев», – повідомили сьогодні, 10 серпня, в управлінні управлінням екології та благоустрою ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Важливою складовою комфортного життя у великому місті є стан зелених насаджень та відповідний догляд за ними. Займаючи їхній ареал проростання забудовами, близьким розташуванням малих архітектурних форм, асфальтною забудовою, механічними впливами тощо, ми піддаємо рослинний організм численним стресовим впливам, які негативно впливають на ріст та розвиток рослин, також можуть призводити до їх загибелі.

Яскравим прикладом такого негативного впливу піддаються деревні породи на площі Галицькій (липа, каштан та інші види), де перед магазином «Рошен» дерева стали частиною маркетингу та місцем для фотосесій, але, попри культурну та естетичну складову, спостерігаємо паралельно загибель дерев через прикраси якими «обмотані» стовбури та гілки дерев (тканина, під якою є ще шар целофану чи скловати, металева решітка див.фото нижче) також на додачу, щільний асфальт навколо дерев, який перешкоджає нормальній аерації грунтової зони та розвитку кореневої системи. Небезпека обгортання зовні тканиною з внутрішнім шаром вище зазначених матеріалів небезпечна тим, що під нею можливий розвиток патогенів та грибкових захворювань, розвиток яких стимулює висока вологість та опади.

Помилково кору дерева вважати мертвою та нежиттєздатною тканиною, вона все ж потрібна рослині! і виконує механічну, газообмінну, транспортну, захисну та запасну функції. Щодо положень утримання зелених насаджень міст та інших населених пунктів України забороняється підвішувати на деревах гамаки, гойдалки, прикріплювати рекламні щити, електропроводи, електрогірлянди з лампочок та інші предмети, якщо вони можуть пошкодити дерево.

Ще однією проблемою на площі Галицькій, на початку вулиці Князя Романа є щільна забудова, яка перешкоджає через бетонну конструкцію, на якій розташований кіоск, розвитку кореневої системи, та малий діаметр лунок в яких зростають дерева. Згідно положення на території зелених насаджень забороняється будь-яке будівництво, у тому числі і павільйонів для торгівлі, розміщення малих архітектурних форм без погодження місцевих органів державної виконавчої влади.

Повинен здійснюватися відповідний до положення догляд за деревами, який включає підживлення, полив, обрізування крон, вирізування сухих суків і гілок, знешкодження омели, штикування грунту в ямах, полив рослин, що висаджені в лунки і мають пристовбурові грати, здійснювати після зняття грат. По закінченню поливання необхідно розпушувати, засипати лунки та ставити грати на попереднє місце. 

До обов’язків власників і користувачів міських зелених насаджень відповідно до положення входить: забезпечити збереження насаджень, вжиття протягом року необхідних заходів щодо боротьби із шкідниками та хворобами зелених насаджень, лікування, видалення сухостійких дерев та чагарників, вирізування сухих та поламаних гілок своїми силами або за договорами із спеціалізованими підприємствами та організаціями, заміна у повному обсязі засохлих та пошкоджених, а також садіння нових дерев та кущів. З метою збереження дерев, управлінням екології та благоустрою Львівської міської ради скеровано вимогу до ТОВ ТМ «Рошен» та Галицької районної адміністрації щодо зняття декорацій з стовбурів та крон вище зазначених дерев».

Про це повідомили сьогодні, 10 серпня, на сторінці управлінням екології та благоустрою Львівської міської ради в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фотрепортаж про те, про що розповіли.

dailylviv.com

До теми

16:39 16 січня 2022 р.

Сильні снігопади і хуртовини: на Львівщині попередили про шторм

У Львівській області та Львові 17 січня вночі очікують пориви південно-західного вітру 17–22 м/с. А вдень 17 січня – пориви сильного північно-західного вітру 25–28м/с, місцями сильні хуртовини. Значні опади (переважно у вигляді мокрого снігу та снігу, подекуди налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця.

Рубрика: Природа

11:04 13 січня 2022 р.

Майкл Щур розкритикував базу на Тростяні львівської обласної організації Динамо

Журналіст запитав у міністра внутрішніх справ, чи знає той фінансову складову гірськолижного об'єкту у Карпатах на Львівщині, який у підсумку підпорядкований МВС.

Рубрика: Природа

13:00 12 січня 2022 р.

У Львові напрацювали механізм для утилізації різдвяних ялинок: куди нести (відео)

Із завершенням різдвяних та новорічних свят у Львові будуть розміщені мобільні пункти збору ялинок для того, аби мешканці могли здати їх на утилізацію. Також львів’яни можуть вивезти хвойні самостійно на станцію компостування, що на вул. Пластова, 13, та залишити біля контейнерних майданчиків у визначені дні.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу