У дев'яти водоймах Львова перевищено концентрацію легкоокислюваної органіки

09:10 3 квітня 2014 р.


Фото: Ярослав Станчак/lvivexpres.com

Про це попереджає сьогодні, 3 квітня, прес-служба міської ради.

За її інформацією, хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» щоквартально перевіряє якість води у 35 водоймах Львова,  які розташовані або ж беруть початок на території міста. А зокрема у водоймах Львова визначають наявність та вміст таких забруднюючих речовин: заліза, аміаку, нітратів, нітритів, фосфатів, хлоридів, сульфатів, завислих речовин, жирів, синтетичних поверхнево-активних речовин (СПАР), простіше кажучи, – миючих засобів, легкоокислюваної органіки (БСК-5), а також нафтопродуктів.

Результати хімічних аналізів, проведених протягом І кварталу 2014 року, виявили перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин від 4 до 5 показників у дев'яти водоймах: потік «Лисиницький», потік «Кривчицький», потік «Білогорський», потік «Водяний», річка «Стара», річка «Марунька», річка «Зубра», озеро на вулиці Панаса Сотника, 5 та декоративний ставок на вулиці Панча, 8. У воді більшості з цих водних об’єктів зафіксовані перевищення гранично допустимих концентрацій легкоокислюваної органіки, яка вказує на загальне забруднення води, аміаку та завислих речовин. 

Також у воді деяких з них зафіксовані перевищення гранично допустимих концентрацій заліза та фосфатів. Натомість нйчистішими водоймами, у яких не виявлено жодних перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин, є ставок на вул. Пластовій, 10, озеро на вул. Винниця, 74, озеро на вул. В. Великого, 4 та озеро у парку «Піскові озера». 

dailylviv.com

До теми

17:36 1 листопада 2020 р.

Німці допоможуть відновити львівські болота

За радянських часів болота в Україні висушували. Але користь для сільського господарства виявилась обмеженою, наслідки ж для довкілля - катастрофічними. Тепер болота хочуть відновити. Німеччина допоможе грошима.

Рубрика: Природа

09:50 31 жовтня 2020 р.

У Карпатах очікують 10 см снігу

31 жовтня в Карпатах, внаслідок проходження фронту, очікуються значні опади у вигляді дощу, місцями - значного. У горах та на високогір'ї очікують до 10 см снігу.

Рубрика: Природа

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу