У дев'яти водоймах Львова перевищено концентрацію легкоокислюваної органіки

09:10 3 квітня 2014 р.


Фото: Ярослав Станчак/lvivexpres.com

Про це попереджає сьогодні, 3 квітня, прес-служба міської ради.

За її інформацією, хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» щоквартально перевіряє якість води у 35 водоймах Львова,  які розташовані або ж беруть початок на території міста. А зокрема у водоймах Львова визначають наявність та вміст таких забруднюючих речовин: заліза, аміаку, нітратів, нітритів, фосфатів, хлоридів, сульфатів, завислих речовин, жирів, синтетичних поверхнево-активних речовин (СПАР), простіше кажучи, – миючих засобів, легкоокислюваної органіки (БСК-5), а також нафтопродуктів.

Результати хімічних аналізів, проведених протягом І кварталу 2014 року, виявили перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин від 4 до 5 показників у дев'яти водоймах: потік «Лисиницький», потік «Кривчицький», потік «Білогорський», потік «Водяний», річка «Стара», річка «Марунька», річка «Зубра», озеро на вулиці Панаса Сотника, 5 та декоративний ставок на вулиці Панча, 8. У воді більшості з цих водних об’єктів зафіксовані перевищення гранично допустимих концентрацій легкоокислюваної органіки, яка вказує на загальне забруднення води, аміаку та завислих речовин. 

Також у воді деяких з них зафіксовані перевищення гранично допустимих концентрацій заліза та фосфатів. Натомість нйчистішими водоймами, у яких не виявлено жодних перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин, є ставок на вул. Пластовій, 10, озеро на вул. Винниця, 74, озеро на вул. В. Великого, 4 та озеро у парку «Піскові озера». 

dailylviv.com

До теми

21:21 27 листопада 2021 р.

Сьогодні вночі та завтра вранці - ожеледиця на дорогах

У Львівському регіональному центрі з гідрометеорології повідомили, що на території Львівської області та місті Львова до кінця доби 27 листопада із збереженням вночі 28 листопада місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця.

Рубрика: Природа

20:21 27 листопада 2021 р.

Синоптики застерігають про густий туман

У Львівському регіональному центрі з гідрометеорології повідомили, що до кінця доби 27 листопада та вночі і вранці 28 листопада збережеться туман, видимістю 200 – 500 м.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу