ТзОВ «Яблуневий дар» отруює повітря і воду

23:46 13 вересня 2013 р.

  • 0

ТзОВ «Яблуневий дар» (м. Городок) і надалі порушує умови отриманого дозволу на викиди. Про це інформує департамент екології та природних ресурсів Львівсько] облдержадміністрації.

Зокрема, на підприємстві не має виробничого контролю,  оскільки на підприємстві відсутня аналітична лабораторія охорони атмосферного повітря від викидів стаціонарних джерел. Підприємство не інформує щодо здійснення заходів із будівництва (реконструкції), встановленні пилогазоочисних установок, а також заміни обладнання, установок, технологічних ліній. Також, ТзОВ «Яблуневий дар» не здійснює необхідних заходів щодо дотримання умов висновків державної санітарної експертизи та отримання нових до закінчення терміну їх дії, наголошують у департаменті.

Підприємство «Яблуневий дар» постійно збільшує потужності з виробництва концентрованих соків та фруктового пюре.Основною проблемою виробництва є утворення значних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря при експлуатації технологічного обладнання підприємства, відсутність належного пилогазоочисного обладнання, поширення неприємного запаху виробництва, відсутність належних очисних споруд, перевищення шумів в денний та нічний час, що складає потенційну екологічну небезпеку, у першу чергу, для здоров’я мешканців міста Городок, а також служать постійним джерелом забруднення атмосферного повітря та поверхневих вод.
З огляду на ці порушення і скарги мешканців Городка, які надходять у Львівську облдержадміністрацію, департамент звернувся із відповідними запитами в інспекцію Держархбудконтролю у Львівській області, головне управління Держземагенства у Львівській області в Городоцьку РДА щодо наявності дозвільної документації на здійснення діяльності ТзОВ «Яблуневий дар».

Також, департамент скерував запити в Державну екологічну інспекцію у Львівській області, головне управління Держсанепідслужби у Львівській області для комплексної перевірки дотримання ТзОВ «Яблуневий дар» вимог природоохоронного законодавства.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:55 2 червня 2020 р.

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

У Львові є традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. У червні троє осіб поважного віку відзначатимуть День народження: двом із них виповниться 100 років, ще одній людині - 103 роки.

Рубрика: Природа

12:25 1 червня 2020 р.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних нейтралізують ризик забруднення цілющих мінеральних вод у Східниці та річці Східничанці.

Рубрика: Природа

Останні новини

Спортивні бази Львівщини готові відкритися у другій половині червня

У Львові працюють моніторингові групи: порушників штрафуватимуть на 17-34 тис грн (відео)

Денис Шмигаль провів нараду щодо ситуації із Covid-19 у Львові та Львівській області

Кількість нових хворих на Covid зростає сім днів поспіль, - МОЗ

ВООЗ дала нові рекомендації із захисту від коронавірусу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу