Синоптики обіцяють на Великдень аномально теплу погоду

11:48 19 березня 2019 р.


Фото: vk.volyn.ua

Весна в Україні буде теплішою, аніж зазвичай, але квітень розпочнеться з похолодання

Завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова повідомила на прес-конференції: «Весна в Україні буде на кілька градусів тепліше звичайного з похолоданням на початку квітня. З кінця березня й початку квітня можливе змінне короткострокове зниження температури, може доходити до заморозків». «Орієнтовно з 10 до 20 квітня температура підніматиметься вище норми, до плюс28°, але в разі хмарності температура може бути трохи нижче – до плюс 20-22°. Загалом на всій території України у квітні показник середньої місячної температури буде вище на два градуси. Залежно від регіону температура буде від +9° до +11°», – поінформувала також синоптик.

«На початку травня також зберігатиметься висока температура, а після 20 числа очікується похолодання з опадами, шквальними вітрами і, можливо, градом. На початку червня зберігатиметься не дуже тепла погода з можливими опадами», – розповіла також Вазіра Мартазінова.

«У травні середньомісячна температура повітря очікується на два-три градуси вище норми і становитиме від плюс 15-17° на заході та до плюс 17-18° на решті території країни. Що стосується опадів, то їхня кількість поступово скорочуватиметься і загалом у квітні їх буде не багато, особливо з другої половини місяця. Зі середини травня норма опадів стабілізується і збережеться до середини червня на рівні один-два міліметра на день», – повідомила також синоптик.

Про це розповіли в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

До теми

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

21:35 23 вересня 2020 р.

У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами

Якби ЛКП «Лев» співпрацював з усіма волонтерами, проблем було би менше. На жаль, нині до питулку тварини потрапляють вибірково: одних візьмуть на перетримку та знайдуть господаря, інших чипують, і вони знову опиняться на вулиці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу