Суд у Львові зобов’язав лісгосп відшкодувати державі 1,2 млн. гривень збитків

14:30 16 січня 2019 р.

Господарський суд Львівської області

Господарський суд Львівської області
Фото: wikipedia.org

Працівники Державної екологічної інспекцією у Львівській області провели позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства про охорону, захист, використання й відтворення лісів «Дрогобицьким лісовим господарством».

Про це повідомили в середу, 16 січня, в Державній екологічній інспекції у Львівській області, де також розповіли: «В ході перевірки з'ясовано, що «Дрогобицьке лісове господарство» видало лісорубний квиток, відповідно до якого дозволено вирубати 145 кубометрів деревини. Матеріалами лісовпорядкування 2008 року така рубка не була запроектована».

«Підставою для видачі лісорубного квитка був акт обстеження комісії в складі лісничого Воля-Якубівського лісництва, помічника лісничого та майстра лісу. Оскільки чинним законодавством такий вид рубок не передбачений даний лісорубний квиток видано незаконно. Натурним обстеженням встановлено, що проведення рубки «розрубка окружної мережі» недоцільне», – поінформували також у Держекоінспекції у Львівській області.

«На підставі виданого лісорубного квитка виявлено 214 пнів. Зокрема, 49 – дерев породи дуб звичайний, 153 – дерев породи граб, шість – дерев породи осика, п’ять – дерев породи липа, а один – породи вільха. Відповідно до «Порядку про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу», проведено розрахунок завданої шкоди на суму один мільйон 202 137,20 гривень, заподіяної лісу внаслідок незаконного вирубування дерев», – розповіли також у Держекоінспекції у Львівській області.

«Рішенням Господарського суду Львівської області задоволено позов Державної екологічної інспекції у Львівській області до державного підприємства «Дрогобицьке лісове господарство» щодо неправомірно виданого лісорубного квитка, а відтак підприємством здійснено рубку дерев, яке завдало шкоди в сумі один мільйон 202 137,20 гривень. Судом з’ясовано повний склад цивільного правопорушення, що стало підставою для задоволення позову в повному обсязі», – повідомили також у Державній екологічній інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

15:19 8 жовтня 2021 р.

Зі Львова витікають на територію МТГ брудніші потічки, ніж каналізаційна Полтва після очисних споруд

Біолог запропонував створити у Львові каналізацію, яка б текла хоча б по деяких ділянках міста, по зеленій зоні, відкритим способом. Дощову Полтву?

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу