Сьогодні у Львові стартує загальноміське прибирання

10:18 19 березня 2015 р.


Фото: city-blooms.com.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 19 березня учнівська й студентська молодь, а також активні мешканці прибиратимуть та впорядковуватимуть Скнилівський парк.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 19 березня, «Щоденному Львову»:

«У Львові стартує загальноміське прибирання в рамках кампанії «З нами місто розквітає». У четвер, 19 березня, учнівська та студентська молодь, а також активні мешканці прибиратимуть та впорядковуватимуть Скнилівський парк.

Саме з нього розпочинається загальноміське прибирання Львова у рамках кампанії «З нами місто розквітає», співкоординатор якої Назар Куровець розповів: «Першим у четвер прибиратимемо Скнилівський парк. До приведення парку до ладу вже долучилися Вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму, Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва та Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну. Будемо раді бачити усіх небайдужих мешканців міста».

Своєю чергою, керівник міської організації «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Шевців зазначив: «Найближчі декілька днів плануємо привести до ладу Левандівський, Скнилівський парки, парк «Високий замок» та яр на вулиці Ярославенка. Запрошуємо долучатися усіх небайдужих, щоб зробити наше місто до Великодня комфортнішим та чистішим».

Охочим фізично чи матеріально долучитися до акції, потрібно звернутись в управління екології та благоустрою чи управління внутрішньої політики Львівської міської ради, або ж у районні адміністрації міста. Загальноміська кампанія з благоустрою «З нами місто розквітає» триває у Львові вже другий рік поспіль. В рамках проекту проводять прибирання парків, зелених зон, дворів, скверів, очищення пам’ятників та інші акції щодо покращення благоустрою міста.

Графік прибирань (може доповнюватися та уточнюватися):

19 березня об 11:00 – Скнилівський парк – Вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму, Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва, Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну.

20 березня о 10:00 – Яр на вулиці Ярославенка з боку вулиці Панаса Мирного – Сихівська районна адміністрація, Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва, Львівське вище професійно-політехнічне училище, ЛКП «Житловик-С», ніціативні мешканці.

21 березня о 10:00 – Парк «Високий замок» – молодь церкви віри євангельської  та церква євангельських християн.

21 березня о 10:00 – Митрополичі сади – Фундація Духовного Відродження, Вище професійне училище №20.

23 березня об 11:00 – Левандівський парк – Львівське МВПУ залізничного транспорту, Львівський професійний ліцей інформаційно-комп'ютерних технологій, Львівське вище професійне художнє училище».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу