Для львів'ян проведуть семінар про енергозбереження

11:30 13 листопада 2015 р.


Фото: pay.vn.ua

Захід заплановано для спеціалістів будівельної галузі (проектантів, архітекторів) і представників ОСББ.

«У п’ятницю, 13 листопада, Львівська міська рада спільно з компанією «Здоровий Дім» проведе семінар на тему «Аспекти енергозбереження. Енергоефективність приточно-вентиляційних клапанів», розрахований на вузьке коло спеціалістів будівельної галузі (проектантів, архітекторів), а також представників ОСББ», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Під час заходу розглядатимуть такі питання: вплив вентиляційних провітрювачів на теплотехнічні показники світлопрозорих огороджувальних конструкцій та нормативний повітрообмін у приміщенні, європейський досвід застосування віконних провітрювачів в енергоощадному будівництві, здоровий мікроклімат – здорова нація, «вікна, які дихають» – запобігання отруєння чадним газом та справна робота газового обладнання, приточно-вентиляційні клапани, моделі, особливості, готові рішення.

У жовтні 2014 року у місті стартувала Програма навчання мешканців Львова з питань енергозбереження та раціонального використання ресурсів. У рамках програми, проведено низку семінарів для енергоменеджерів та волонтерів міста, під час яких представлено аспекти енергозбереження, можливості використання альтернативних джерел енергії та діючі програми енергоефективності».

dailylviv.com

До теми

11:17 14 травня 2021 р.

Парки Львова рятуватимуть від кліщів. Графік

З наступного понеділка у місті розпочнуть акарицидну обробку парків та зелених зон, з метою недопущення укусів кліщами. Загальна площа обробки в парках складатиме 161 870 м2.

Рубрика: Природа

19:03 13 травня 2021 р.

Озеро Стосика стане об'єктом загального користування, а не техводоймою

11 травня на засіданні комісії землекористування та агломерації Львівської міської ради депутати погодили проєкт ухвали «Про визначення водойми «Озеро Стосика» на вул. Замарстинівській водним об'єктом загального користування та зміну виду використання земельної ділянки».

Рубрика: Природа

18:54 13 травня 2021 р.

8 млн бджіл, яких вважали загиблими через неналежне транспортування, ожили, - Укрпошта (відео)

За даними Закарпатської дирекції АТ «Укрпошта» у 118 ящиках з 300, які сьогодні прибули до Іршавського відділення Укрпошти, знаходяться живі бджоли. Комахи, які ще вчора здавалися мертвими, імовірно, перебували в стадії пригнічення або спокою. Зараз комахи відновлюють активність.

Рубрика: Природа

15:44 12 травня 2021 р.

На Львівщині обіцяють грозу і високу пожежну небезпеку

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що у Львові 13 травня вдень буде гроза, пориви південно-західного вітру 15-20 м/с. Упродовж 14- 15 травня буде висока (4-й клас) пожежна небезпека.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу