Сьогодні у Львові планували розпочати об 11.00 толоку в парку імені В’ячеслава Чорновола (відео)

10:42 2 травня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Бажаючих прибрати парк імені В’ячеслава Чорновола запрошували прийти в суботу об 11-й годині до входу у сквер поблизу зупинки на вулиці Торф’яній.

У Шевченківському районі Львова почали працювати координатори «Народного Контролю». Закрити каналізаційні люки, добудувати велосипедні доріжки, впорядкувати дитячі майданчики – ось неповний перелік того, чого вже вимагають активісти.  

Тепер координатори «Народного Контролю» борються за збереження парку імені В’ячеслава Чорновола. Позаяк сьогодні сквер більше нагадує покинути владою пустку, втім, мешканці готові докластися до його відновлення. 

Місцевий житель Роман обурюється: «Я готовий боротися за цей парк з автоматом в руках, бо зло бере – тут такі будинки повибудовували, а де людям відпочивати? Сквер треба відновити, почистити, облагородити. Негідники зрізали 100-літні дуби, їм треба голову відривати за цю справу». 

Відтак активісти «Народного Контролю» взялися збирати підписи за впорядкування скверу. Опісля їх передадуть меру міста Львова Андрію Садовому, щоб звернути увагу влади на необхідність врятувати львівські скери. 

Координатор «Народного Контролю» Сергій Лук’яненко зазначає: «Біля парку імені В’ячеслава Чорновола проживає дуже багато людей але відпочинкової зони нема ніякої. Ми будемо добиватися щоби там зробили доріжки, освітлення аби мешканцям було куди вийти з сім’єю погуляти. А на сьогоднішній день – це є пристанище для безхатченків та алкоголіків». 

А координатор «Народного Контролю» Олена Халілова розповіла: «Ми не покладаємося виключно на місто. Вже запланували толоку. Хочемо вийти в парк і з мешканцями прилеглих будинків по збирати сміття, зробити все, що є в наших силах для його впорядкування. Парк, що носить таке горде ім’я, не може бути залишеним напризволяще».

«Народний Контроль» закликає усіх небайдужих прийти 2 травня об 11-й годині на толоку в парку імені В’ячеслава Чорновола. Зустрічаємося біля входу в сквер поблизу зупинки на вулиці Торф’яній.

Про це повідомили 30 квітня «Щоденному Львову» в прес-службі «Народного Контролю».

dailylviv.com

До теми

15:19 8 жовтня 2021 р.

Зі Львова витікають на територію МТГ брудніші потічки, ніж каналізаційна Полтва після очисних споруд

Біолог запропонував створити у Львові каналізацію, яка б текла хоча б по деяких ділянках міста, по зеленій зоні, відкритим способом. Дощову Полтву?

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу