Сьогодні - «день народження» німецької вівчарки

21:31 3 квітня 2020 р.

  • 0

На службі у прикордонників понад 1000 собак цієї легендарної породи.

Про це "Щоденний Львів" поінформували у Держприкордонслужбі.

У Держприкордонслужбі 2/3 чотирилапих помічників, які з легкістю виявляють та затримують порушників, шукають зброю та наркотики, – саме німецькі вівчарки.

 3 квітня вважають «днем народження» універсальної породи, яка є незмінним символом охорони рубежу.

Німецькі вівчарки дуже популярні у всьому світі. Уже понад 120 років вони є надійними захисниками, незамінними помічниками, вірними та відданими друзями!

Службова собака має бути стриманим, слухняним, мотивованим, мужнім та рішучим, в потрібний момент правильно зреагувати у незвичній ситуації. Такими якостями та здібностями, зокрема, наділений «німець».

Порода виведена в Німеччині у другій половині 19 століття завдяки зусиллям засновників Клубу любителів німецької вівчарки на чолі з Максом фон Штефаніцом. Німецькі вівчарки виявилися першокласними поліцейськими й військовими собаками: у часи Першої світової війни вони прокладали телефонні кабелі, підтримували зв'язок, шукали поранених, їх використовували під час патрулювання й варти.

Популярність цієї породи зростала, тому згодом брати її на службу почали майже усі країни світу. В Україні німецька вівчарка - не менш популярна.

Нагадаємо, чотирилапі вихованці ЛКП «Лев» шукають дім.

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

07:48 28 травня 2020 р.

Страдецькій горі зашкодить дорога Медведчука-Козака

На Львівщині порушено кримінальне провадження у зв’язку з будівництвом дороги у лісі приватним підприємством «Керамбуд», кінцевими беніфіціарними власниками якого є брати народних депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака.

Рубрика: Природа

11:25 23 травня 2020 р.

Лісники не хочуть погоджувати заказник "Двірцівський" на Сокальщині: рубки тривають

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства та державне підприємство "Жовківське лісове господарство" не хочуть погоджувати ботанічний заказник "Двірцівський" на території Сокальського ДЛГП "Галсільліс".

Рубрика: Природа

17:13 19 травня 2020 р.

У Львові - знову заморозки

У Львові впродовж 21 — 23 травня вночі та вранці на поверхні ґрунту очікують заморозки 0 — 3°. Про це повідомляє Львівський регіональний центр з гідрометеорології.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу