Скверу святого Юра у Львові повернули його статус

22:18 17 грудня 2015 р.


Фото: galnet.org

Повернення скверу святого Юра його статусу було одним з пунктів мирової угоди між активістами й ЛМР.

«Львівська міська рада внесла зміни до переліку та меж скверів Галицького району міста, а також надала дозвіл на поділ земельної ділянки на площі святого Юра», – повідомили сьогодні, 17 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Враховуючи мирову угоду від 3 грудня 2015 року, сквер святого  Юра площею 1,0640 гектара внесено в перелік скверів Галицького району. Окрім цього, Галицькій районній адміністрації надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на площі святого Юра площею 2,6248 га.

Виконувач обов’язків директора департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник відзначив: «Усі сквери у Львові облікуються ухвалою міської ради. По кожному району є перелік скверів та визначено їхню конфігурацію. Щодо скверу на площі святого Юра, то він був внесений в цю ухвалу, але в процесі реконструкції площі був виокремлений з переліку. Відповідно до мирової угоди, місто взяло на себе зобов’язання знову ж таки включити його в перелік скверів Галицького району». 

Як додав міський голова Львова Андрій Садовий, сквер і пішохідну зону на площі буде об’єднано в єдиний комплекс. Окрім цього, за його словами, уже до кінця року тут курсуватиме громадський транспорт.

В ініціативі громадських активістів «Врятуй Сквер Святого Юра» відреагували на сьогоднішн. ухвалу Львівської міської ради так: «Сквер легітимний:) Сьогодні міська рада голосами більшості депутатів повернула сквер у перелік скверів Галицького району, що закріпило його юридичний статус, якого його позбавили депутати минулої каденції ЛМР. Повернення скверу його статусу було одним з пунктів мирової угоди».

Про це повідомляється сьогодні, 17 грудня, на сторінці ініціативи «Врятуй Сквер Святого Юра» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу