Щодня від 50 до 150 кубометрів інфільтратів Грибовицького сміттєзвалища отруюють землю і воду

16:45 17 вересня 2013 р.

Повна хімічна таблиця Менделєєва буде не тільки у воді навколишніх сіл, але й у Львові.

Депутати Львівської обласної ради обурені тим, що міський голова Львова не прийшов сьогодні на сесію облради для обговорення вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища. Голова комісії з питань екології і природних ресурсів Олексій Балицький запропонував перенести обговорення цього питання на наступне засідання - щоб на нього прибув міський голова Андрій Садовий. Депутат Тарас Колтик поцікавився, що вже зробила облдержадміністрація і обласна рада  для пошуку нової ділянки для спорудження сучасного полігону твердих побутових відходів. Олексій Балицький сказав з трибуни, що жодної такої пропозиції його комісія не одержала.

Депутати згадали про те, що голова ЛОДА Віктор Шемчук в одній із телепрограм на каналі ЗІК на цю тему заявляв про те, що вже є кілька пропозицій від місцевих територіальних громад, які погоджуються на спорудження або полігону ТПВ, або сміттєпереробного заводу.

Депутат Олександр Ганущин запропонував провести спільне засідання депутатів обласної і міської рад для вирішення проблеми твердих побутових відходів. Ця пропозиція була доповнена: не у сесійному залі, а на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Депутати згадали про цьогорічне рішення адміністративного суду Львівської області щодо бездіяльності виконкому і міського голови Львова з вирішення цієї проблеми ТПВ. Проте, як стало відомо "Щоденному Львову", міська рада подала апеляційну скаргу на таке рішення суду, і ця скарга ще не була розглянута в апеляційному адміністративному суді.

"Доки ми говоримо, щодня від 50 до 150 кубометрів інфільтрату йде в землю і отруює навколишнє середовище. А на цій землі, крім того, вирощують овочі і фрукти, які купує Львів. Та й ці інфільтрати вже у Львові. 28 вересня відбудеться сесія Жовківської райради на самому сміттєзвалищі. ЛКП "Збиранка" не має жодного дозвільного документу, а вона - працює! Це знущання над жовківською громадою", - сказав голова Жовківської райради Тадей Швай.

dailylviv.com

До теми

13:01 25 січня 2021 р.

Eкологи протестують проти передання всіх лісів і вод України в підпорядкування МінАПК

У своєму зверненні до Кабміну громадські активісти нагадують про порушення українського законодавства і міжнародних зобов'язань України у випадку концентрації лісів і вод під дахом МінАПК.

Рубрика: Природа

15:06 19 січня 2021 р.

20 січня на Львівщині мокрий сніг і ожеледиця

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області 20 січня місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах ожеледиця.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу