Щодня від 50 до 150 кубометрів інфільтратів Грибовицького сміттєзвалища отруюють землю і воду

16:45 17 вересня 2013 р.

  • 0

Повна хімічна таблиця Менделєєва буде не тільки у воді навколишніх сіл, але й у Львові.

Депутати Львівської обласної ради обурені тим, що міський голова Львова не прийшов сьогодні на сесію облради для обговорення вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища. Голова комісії з питань екології і природних ресурсів Олексій Балицький запропонував перенести обговорення цього питання на наступне засідання - щоб на нього прибув міський голова Андрій Садовий. Депутат Тарас Колтик поцікавився, що вже зробила облдержадміністрація і обласна рада  для пошуку нової ділянки для спорудження сучасного полігону твердих побутових відходів. Олексій Балицький сказав з трибуни, що жодної такої пропозиції його комісія не одержала.

Депутати згадали про те, що голова ЛОДА Віктор Шемчук в одній із телепрограм на каналі ЗІК на цю тему заявляв про те, що вже є кілька пропозицій від місцевих територіальних громад, які погоджуються на спорудження або полігону ТПВ, або сміттєпереробного заводу.

Депутат Олександр Ганущин запропонував провести спільне засідання депутатів обласної і міської рад для вирішення проблеми твердих побутових відходів. Ця пропозиція була доповнена: не у сесійному залі, а на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Депутати згадали про цьогорічне рішення адміністративного суду Львівської області щодо бездіяльності виконкому і міського голови Львова з вирішення цієї проблеми ТПВ. Проте, як стало відомо "Щоденному Львову", міська рада подала апеляційну скаргу на таке рішення суду, і ця скарга ще не була розглянута в апеляційному адміністративному суді.

"Доки ми говоримо, щодня від 50 до 150 кубометрів інфільтрату йде в землю і отруює навколишнє середовище. А на цій землі, крім того, вирощують овочі і фрукти, які купує Львів. Та й ці інфільтрати вже у Львові. 28 вересня відбудеться сесія Жовківської райради на самому сміттєзвалищі. ЛКП "Збиранка" не має жодного дозвільного документу, а вона - працює! Це знущання над жовківською громадою", - сказав голова Жовківської райради Тадей Швай.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:55 2 червня 2020 р.

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

У Львові є традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. У червні троє осіб поважного віку відзначатимуть День народження: двом із них виповниться 100 років, ще одній людині - 103 роки.

Рубрика: Природа

12:25 1 червня 2020 р.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних нейтралізують ризик забруднення цілющих мінеральних вод у Східниці та річці Східничанці.

Рубрика: Природа