Щодня від 50 до 150 кубометрів інфільтратів Грибовицького сміттєзвалища отруюють землю і воду

16:45 17 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3432

Повна хімічна таблиця Менделєєва буде не тільки у воді навколишніх сіл, але й у Львові.

Депутати Львівської обласної ради обурені тим, що міський голова Львова не прийшов сьогодні на сесію облради для обговорення вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища. Голова комісії з питань екології і природних ресурсів Олексій Балицький запропонував перенести обговорення цього питання на наступне засідання - щоб на нього прибув міський голова Андрій Садовий. Депутат Тарас Колтик поцікавився, що вже зробила облдержадміністрація і обласна рада  для пошуку нової ділянки для спорудження сучасного полігону твердих побутових відходів. Олексій Балицький сказав з трибуни, що жодної такої пропозиції його комісія не одержала.

Депутати згадали про те, що голова ЛОДА Віктор Шемчук в одній із телепрограм на каналі ЗІК на цю тему заявляв про те, що вже є кілька пропозицій від місцевих територіальних громад, які погоджуються на спорудження або полігону ТПВ, або сміттєпереробного заводу.

Депутат Олександр Ганущин запропонував провести спільне засідання депутатів обласної і міської рад для вирішення проблеми твердих побутових відходів. Ця пропозиція була доповнена: не у сесійному залі, а на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Депутати згадали про цьогорічне рішення адміністративного суду Львівської області щодо бездіяльності виконкому і міського голови Львова з вирішення цієї проблеми ТПВ. Проте, як стало відомо "Щоденному Львову", міська рада подала апеляційну скаргу на таке рішення суду, і ця скарга ще не була розглянута в апеляційному адміністративному суді.

"Доки ми говоримо, щодня від 50 до 150 кубометрів інфільтрату йде в землю і отруює навколишнє середовище. А на цій землі, крім того, вирощують овочі і фрукти, які купує Львів. Та й ці інфільтрати вже у Львові. 28 вересня відбудеться сесія Жовківської райради на самому сміттєзвалищі. ЛКП "Збиранка" не має жодного дозвільного документу, а вона - працює! Це знущання над жовківською громадою", - сказав голова Жовківської райради Тадей Швай.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:45 22 жовтня 2019 р.

На Львівщині виявили 68 порушників вимог пожежної безпеки в лісах

У зв’язку із значним потеплінням і відсутністю опадів, що сприятиме підвищенню пожежної небезпеки в лісах, Львівське обласне управління нагадує мешканцям бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не спалювати суху рослинність, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 534

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу