Рештки тварин забруднюють землю на Львівщині

13:00 19 лютого 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: vzhovkvi.com

Спеціалісти Державної екологічної інспекції у Львівській області обстежили територію біля села Боянець у Жовківському районі.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській області, де також розповіли: «В ході обстеження виявлено, що на території Боянецької сільської ради спостерігається тенденція до збільшення захоронення тваринних рештків. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрані проби ґрунту на площі 120 квадратних метрів для проведення лабораторних досліджень».

«За результатами проведених аналізів виявлено перевищення вмісту азоту амонійного у ґрунтах відносно фону в 4,5 рази. 9 липня 2018 року мала місце аналогічна ситуація, спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю були відібрані проби ґрунту на площі 640 квадратних метрів, виявлено перевищення та нараховані збитки за забруднення земель на суму 230 гривень 40 копійок», – поінформували також у Державній екологічній інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу