Районні адміністрації Львова запевили, що вони готові до ожеледиці й першого снігу

13:10 18 листопада 2014 р.


Фото: Lvivpost.net

Як повідомили в вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у районних адміністраціях міста повідомляють, що на складах є достатні запаси піскосуміші.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 18 листопада, «Щоденному Львову»:

«У районних адміністраціях міста повідомляють, що на складах є достатні запаси піскосуміші. Так, у Сихівському районі вже є в наявності 1600 м3 піскосуміші, і ще планується закупити 1100 м3 на суму 340 тис. грн. 

У Шевченківській районній адміністрації повідомили, що до 900 т піскосуміші, що залишилася з минулого сезону, було докуплено ще 1500 т. У Личаківському районі наразі заготовлено майже 1500 т піскосуміші, подальші закупівлі плануються лише у разі суворої зими.

У Галицькому районі 1200 м3 піскосуміші залишилося ще з минулого сезону, планується закупити ще близько 1600 м3. У Франківській районній адміністрації повідомили, що наразі на складах вже є 1,5 т піскосуміші – більша частина запланованого обсягу.

У Залізничному районі до близько 1000 т залишку докупили ще близько 1000 т піскосуміші. Крім того, на зекономлені кошти мають закупити ще 1000 т піскосуміші».  

dailylviv.com

До теми

12:40 7 серпня 2022 р.

Арктичний кит заплив до Парижу і не може повернутися додому

Французька влада відчайдушно намагається врятувати білугу, яка застрягла у Сені за 70 км на північ від Парижа. Тварину помітили ще у вівторок, однак усі проби направити її до океану поки що не мали успіху. Нова стратегія - вітамінний коктейль.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу