Повітря в парках Львова вже не таке забруднене, – обстеження

16:35 2 жовтня 2014 р.


Фото: stezhkamu.com

Як запевнилив четвер «Щоденний Львів» у прес-службі ЛМР, працівники хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» зафіксували, що середнє значення сумарного показника забруднення 16 парків міста знизилось з 0,69 до 0,59 одиниць.

У прес-службі міської ради повідомили в четвер «Щоденному Львову» сьогодні, 2 жовтня, що впродовж II та III кварталів 2014 року працівники хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» провели обстеження центральних алей 16 парків Львова на предмет забруднення атмосферного повітря. У повідомленні також конкретизують:

«Результати проведених досліджень показали, що вміст забруднюючих речовин в атмосферному повітрі усіх парків – у межах норми. Відтак, повітря в усіх обстежених парках є безпечним.

Для визначення стану забруднення на 47 контрольних точках були відібрані проби та проведені необхідні вимірювання. Проби відбирались на початку, всередині та вкінці центральних алей.

Вимірювання проводились, згідно з вимогами ГОСТ 17.2.3.01-86, на такі хімічні компоненти: вуглецю оксид, азоту оксид, азоту діоксид, ангідрид сірчистий та пил недиференційований за складом. Одночасно з відбором проб визначали фізичні параметри повітря (атмосферний тиск, вологість, температура, швидкість та напрям  руху повітря). Загалом було проведено 1698 вимірювань забруднюючих речовин та 564 заміри фізичних параметрів атмосфери.

«Такі вимірювання атмосферного повітря у парках ми проводили і у 2011 році. Порівнюючи результати 2011 та 2014 років, можемо говорити про зменшення значень показників забруднення, а отже, покращення екологічного стану атмосферного повітря. Середнє значення сумарного показника забруднення 16 парків міста знизилось з 0,69 до 0,59 одиниць», – розповідає начальник хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» Ігор Гуменний.

Максимальні показники забруднення, які не перевищують гранично допустимих концентрацій, спостерігались у парках: «На валах», «Скнилівський», «Боднарівка», «Личаківський» та «Історико-культурний ландшафтний комплекс «Цитадель». Максимальні значення зумовлені впливом розташованих поблизу вулиць з інтенсивним рухом транспорту. Натомість мінімальні показники забруднення спостерігались в парках, центральні алеї яких найбільш віддалені від автотранспортних шляхів, а саме: РЛП «Знесіння», «Парк ім. Папи Римського Івана Павла II» та парк «Піскові озера».

dailylviv.com

До теми

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

15:45 9 квітня 2021 р.

Самбірському району дадуть кілька мільйонів для захисту чотирьох сіл від повені

Протипаводкові об’єкти треба споруджувати швидко, оскільки у 2008, 2010, 2014 роках у селах Калинів, Кружики, Ралівка, Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь,

Рубрика: Природа

18:55 5 квітня 2021 р.

У Львівській ОТГ перевірили 37 водойм: найчистіші і найбрудніші

Працівники хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» у першому кварталі 2021 року здійснили обстеження, відбір проб та аналіз водних об’єктів Львівської міської територіальної громади. Відповідно до результатів, серед найчистіших – річка Млинівка у Гряді та водойми у Дублянах і Волі-Гомулецькій.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу