Підприємство на Львівщині завдало збитків довкіллю на 268 тисяч гривень

17:45 27 листопада 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: cherkasy24.info

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку ТзОВ «Енергія-Тепловодсервіс».

За результатами проведеної перевірки виявлено низку порушень вимог природоохоронного законодавства й видано припис, який є обов’язковим до виконання. За порушення статей 44, 93 та 110 Водного кодексу України й статті 10 закону України «Про охорону атмосферного повітря» відповідальних посадових осіб ТзОВ «Енергія-Тепловодсервіс» притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до частини 1 статті 59, статті  60, частини 2 статті 61 та частини 1 статті 78 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За порушення вимог статей 16, 19, 21 та 23 Кодексу України «Про надра» та  порушення права державної власності на надра підприємству нараховані збитки на загальну суму 268 107,02 гривень. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

09:42 14 червня 2021 р.

Карпати накрило снігом улітку

У Карпатах продовжує падати сніг у червні. Температура повітря в гірському регіоні складає 0 градусів. 30 травня: у Карпатах випав сніг. Фото

Рубрика: Природа

16:34 6 червня 2021 р.

У Львові прагнуть закріпити межі геологічної пам’ятки Медова Печера, яку захоплюють

Пам’ятка природи "Медова Печера" набула унікального значення серед істориків, науковців, дослідників Львова, вважають автори електронної петиції до Львівської міської ради. н

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу