Неподалік Львова очищують річку Ріпчанку

16:48 23 серпня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Роботи з очищення русла річки Ріпчанка виконує Дрогобицьке управління водного господарства.

У Львівській ОДА повідомили сьогодні, 23 серпня: «На території Солонської сільської ради Дрогобицького району розпочали виконання за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища природоохоронних заходів, спрямованих на розчистку та покращення екологічного стану річки Ріпчанка для захисту від підтоплення села Солонське і сільськогосподарських угідь на території  сільської ради. Роботи з очищення русла річки Ріпчанка виконує Дрогобицьке управління водного господарства». 

«На виконання вказаних робіт з обласного фонду ОНПС передбачили 150 тисяч гривень. Відтак, покращили екологічний стан річки, збільшили пропускну здатність русла. Розчистили прибережні захисні смуги від сміття. У результаті проведення робіт, усунули можливість підтоплення присадибних ділянок та садиб громадян, сільськогосподарських угідь на території Солонської сільської ради, а також забезпечили захист від підтоплення стадіону  в селі Солонсько», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На сьогоднішній день виконано робіт на 109 тисяч гривень. Надалі будуть виконуватись роботи по розрівнюванню відвалів та завершенню розчистки русла річки Ріпчанка», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації та опублікували фоторепортаж зі солонки.

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу