На трьох водоймах у Львові влаштували звалища твердих побутових і будівельних відходів

15:44 27 жовтня 2014 р.


Фото: varianty.net

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, працівники відділу екологічного нагляду КП «Адміністративно-технічне управління» виявили звалища твердих побутових і будівельних відходів у ставках на вулицях Замарстинівській, Тернопільській і Стрийській та Науковій.

У прес-службі міської ради повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що впродовж вересня цього року працівники відділу екологічного нагляду КП «Адміністративно-технічне управління» провели обстеження усіх водних об’єктів у місцях масового відпочинку мешканців. У повідомленні також конкретизують:

«У результаті було виявлено два випадки часткового заростання водойм (став у парку «Снопківський» та став на вулиці Замарстинівській, 270), два випадки випалювання рослинності від розведення багать (став у парку «Знесіння», став по вул. В. Великого, 4), три випадки влаштування звалищ твердих побутових та будівельних відходів (став на вулиці Замарстинівській, 270, став на вулиці Тернопільській, 1а та став на вулицях Стрийській і Науковій), а також відсутність води в одному із водних об’єктів (парк «Погулянка»). 

Крім того, на трьох водоймах виявлено засмічення водного дзеркала (став на вулиці П. Панча, 8, став на вулиці Кульпарківській, 139 та став на вулиці Стрийській і Науковій), а на п’яти об’єктах виявлено хворі, аварійні або поражені омелою дерева (на ставах за адресами: вулиця Замарстинівська, 270, парк «Знесіння», вулиця Пекарська, 50, вулиця Тернопільська, 1а, вулиці Стрийська й Наукова). Щодо стану прибережної смуги, то трав’яний покров витоптаний лише біля ставу у парку «Горіховий гай»,  на усіх інших об’єктах знаходиться у задовільному стані.

З метою усунення виявлених порушень, оформлено та скеровано балансоутримувачам водних об’єктів п’ять вимог щодо засмічення тап’ять повідомлень стосовно утримання зелених насаджень, з визначеними термінами виконання. Контрольні обстеження, проведені у жовтні цього року, зафіксували, що усі вимоги стосовно ліквідації засмічення виконані. Стан утримання зелених насаджень буде проконтрольований протягом листопада – лютого.

Загалом на предмет дотримання вимог законодавства України було обстежено 15 водних об’єктів, а саме: каскад ставів «Зелене око» у парку «Снопківський», став у Стрийському парку, став у парку «Знесіння», став на вулиці Пекарській, 50, став на вулиці Вахнянина, 29, каскад ставів у парку «Погулянка», став на вул. Замарстинівській, 270, став на вулиці П. Панча, 8, став на вулиці Тернопільській, 1а, каскад ставів у парку «Піскові озера», каскад ставів на вулиці Володимира Великого, 4, став на вулиці. Кульпарківській, 139, став на вулицях Стрийській і Науковій, став у парку «Горіховий гай» – вулиці Володимира Великого, 16, а також став на вулиці Повітряній, 2. Попереднє обстеження цих водойм КП «Адміністративно-технічне управління» здійснювало у квітні 2014 року». 

dailylviv.com

До теми

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

21:35 23 вересня 2020 р.

У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами

Якби ЛКП «Лев» співпрацював з усіма волонтерами, проблем було би менше. На жаль, нині до питулку тварини потрапляють вибірково: одних візьмуть на перетримку та знайдуть господаря, інших чипують, і вони знову опиняться на вулиці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу