На рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища на Львівщині обіцяно близько 200 млн.

14:35 10 жовтня 2013 р.

  • 0

Про це інформує сьогодні, 10 жовтня, прес-служба обласної державної адміністрації.

Як повідомила під час прес-конференції в ЛОДА заступник директора її департаменту екології та природних ресурсів Ганна Башта, держава таки виділить кошти для закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища – «на 2014-2015 рік – по 90 млн. гривень щороку», «цьогоріч – 7-12 млн. гривень».

Але водночас чиновик пояснила: «Для того, щоб був повністю завершений проект рекультивації, він повинен пройти експертизу. Щоб знати, що він дійсно придатний і відповідає вимогам екологічного і санітарного законодавства. Така експертиза зараз відбувається і після висновків буде можливість фінансувати заходи із закриття сміттєзвалища та його рекультивацію. Кошти виділить Державний фонд охорони навколишнього середовища».

Як повідомляв «Щоденний Львів», закликаючи 2 жовтня депутатів обласної ради проголосувати за проект угоди про видобуток сланцевого газу в тому числі на Львівщині, голова ЛОДА Віктор Шемчук запевняв:«Погодивши угоду, область може «виторгувати» в уряду кошти на вирішення екологічних проблем і Львівщина повинна скористатись цим шансом. Що ми маємо на увазі: кошти на Жовкву на вирішення питань водовідведення і каналізування, проблема Грибовицького сміттєзвалища».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

07:48 28 травня 2020 р.

Страдецькій горі зашкодить дорога Медведчука-Козака

На Львівщині порушено кримінальне провадження у зв’язку з будівництвом дороги у лісі приватним підприємством «Керамбуд», кінцевими беніфіціарними власниками якого є брати народних депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака.

Рубрика: Природа

11:25 23 травня 2020 р.

Лісники не хочуть погоджувати заказник "Двірцівський" на Сокальщині: рубки тривають

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства та державне підприємство "Жовківське лісове господарство" не хочуть погоджувати ботанічний заказник "Двірцівський" на території Сокальського ДЛГП "Галсільліс".

Рубрика: Природа

17:13 19 травня 2020 р.

У Львові - знову заморозки

У Львові впродовж 21 — 23 травня вночі та вранці на поверхні ґрунту очікують заморозки 0 — 3°. Про це повідомляє Львівський регіональний центр з гідрометеорології.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу