На рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища на Львівщині обіцяно близько 200 млн.

14:35 10 жовтня 2013 р.

  • 0

Про це інформує сьогодні, 10 жовтня, прес-служба обласної державної адміністрації.

Як повідомила під час прес-конференції в ЛОДА заступник директора її департаменту екології та природних ресурсів Ганна Башта, держава таки виділить кошти для закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища – «на 2014-2015 рік – по 90 млн. гривень щороку», «цьогоріч – 7-12 млн. гривень».

Але водночас чиновик пояснила: «Для того, щоб був повністю завершений проект рекультивації, він повинен пройти експертизу. Щоб знати, що він дійсно придатний і відповідає вимогам екологічного і санітарного законодавства. Така експертиза зараз відбувається і після висновків буде можливість фінансувати заходи із закриття сміттєзвалища та його рекультивацію. Кошти виділить Державний фонд охорони навколишнього середовища».

Як повідомляв «Щоденний Львів», закликаючи 2 жовтня депутатів обласної ради проголосувати за проект угоди про видобуток сланцевого газу в тому числі на Львівщині, голова ЛОДА Віктор Шемчук запевняв:«Погодивши угоду, область може «виторгувати» в уряду кошти на вирішення екологічних проблем і Львівщина повинна скористатись цим шансом. Що ми маємо на увазі: кошти на Жовкву на вирішення питань водовідведення і каналізування, проблема Грибовицького сміттєзвалища».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:10 18 листопада 2019 р.

У Львові буде погана видимість на дорогах

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що 19 листопада вночі та в першій половині дня у Львову очікується туман видимістю 200-500 метрів.

Рубрика: Природа

15:30 18 листопада 2019 р.

У Львові може з'явитися ще мільйон насаджень

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив під час зустрічі зі студентами, які пройшли стажування в мерії в рамках програми «Перший кар’єрний крок», що у Львові у співпраці з ЄБРР можуть висадити мільйон зелених насаджень.

Рубрика: Природа

15:40 15 листопада 2019 р.

На дорогах Львова буде погана видимість

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що в суботу, 16 листопада вночі та вранці у Львову очікується туман видимістю 200-500 метрів.

Рубрика: Природа