На Львівщині визначено ліміти заготівлі в лісах грибів та ягід

16:40 28 липня 2015 р.

  • 1


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Суб’єктам підприємницької діяльності для отримання дозволу (лісового квитка) на заготівлю плодів, ягід, грибів тощо необхідно звертатись до лісогосподарських підприємств.

У Львівській області затвердили ліміти на ягоди, плоди і гриби, які можна збирати у лісах. Зокрема, згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації, встановлено обмеження на заготівлю дикорослих ягід, зокрема чорниці звичайної – 893 тонн, малини звичайної – 33 тонн, ожини звичайної – 94,4 тонн, горобини звичайної – 11,5 тонн, бузини чорної – 12,1 тонн, брусниці – 1,1 тонн.

Щодо грибів, то їх ліміти на теренах Львівщини загалом становлять 156,2 тонн свіжої продукції: білих – 33 тонн, маслюків звичайних – 6,2 тонн та опеньків осінніх – 117 тонн. Також цьогоріч дозволено заготовляти 27,3 тис. новорічних ялинок та 1,8 тонн горіхів.

«Традиційно для Львівщини збір лісових культур є суттєвим сезонним заробітком. Це значно сприяє розвитку підприємництва, оскільки наші підприємці є одними з найактивніших у заготівлі та експорті ягід та грибів», – розповів перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський.

За використання встановлених обмежень зі збору лісових культур підприємці сплачуватимуть кошти до місцевих бюджетів, що, у свою чергу, буде додатковим джерелом їх наповнення. Зокрема, за умови повного використання лімітів очікується надходження в розмірі близько 1 млн. грн. до місцевих бюджетів.

Ростислав Замлинський розповів також: «Ми заохочуємо підприємців, використовувати ці ліміти у своїй господарській діяльності. Адже лише так вони матимуть законні підстави для експорту продукції. Ці ліміти доведені до всіх лісгоспів у достатніх обсягах. Тому всі, хто займається неофіційною заготівлею ягід, по суті обкрадають місцеву громаду і діють не у правовому полі».

Суб’єктам підприємницької діяльності для отримання дозволу (лісового квитка) на заготівлю плодів, ягід, грибів тощо необхідно звертатись до лісогосподарських підприємств, яким власне й затверджені ліміти. Адреси та контакти лісгоспів можна знайти на сайті Львівського ОУЛМГ за посиланням: www.lvivlis.com.ua/uk/contacts_enterprises/.

Про це повідомили сьогодні, 28 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(1)

oksana maryskevych

22:52 02 серпня 2015 р.

Відповісти

На підставі яких документів затвержено ліміти?

До теми

23:55 22 січня 2020 р.

У Львові мобілізували техніку на прибирання снігу

Через посилення опадів у вигляді снігу, в місті до прибирання вулиць залучено снігоочисну техніку. Виїхало 35 піскорозкидувачів. За потреби до прибирання буде залучена інша техніка. Також зранку виїде техніка для очистки хідників.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу