На Львівщині виявили скид у річку забруднюючих речовин

13:05 17 січня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: vodokanal.drohobych.com.ua

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку Самбірського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства.

У Державній екологічній інспекції у Львівській області  повідомили в четвер, 17 січня: «Працівники інспекції під час проведення планової перевірки Самбірського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства виявлено порушення прав державної власності на води – забір підземних вод в окремий період здійснювався самовільно при відсутності дозволу на спецводокористування.  Крім цього, у відповідності до результатів замірів встановлено, що скид зворотних вод з 26 жовтня 2017 року до 17 грудня 2018 року здійснювався з перевищенням встановлених нормативів гранично допустимих скидів забруднюючих речовин».

«Скид недостатньо очищених стічних вод з очисних споруд Самбірського водоканалу випуском №1 призводить до забруднення поверхневих вод річки Потік Рудний. За результатами лабораторних досліджень відібраних проб води виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій, зокрема амонію та фосфатів. Самбірському виробничому управлінню водопровідно-каналізаційного господарства будуть нараховані збитки згідно «Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків», заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів», – поінформували також екоінспектори.

dailylviv.com

До теми

15:19 8 жовтня 2021 р.

Зі Львова витікають на територію МТГ брудніші потічки, ніж каналізаційна Полтва після очисних споруд

Біолог запропонував створити у Львові каналізацію, яка б текла хоча б по деяких ділянках міста, по зеленій зоні, відкритим способом. Дощову Полтву?

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу