На Львівщині влаштували незаконний скотомогильник

09:30 25 лютого 2019 р.


Фото: tsn.ua

Цілі звалища мертвих тварин знайшли обабіч трас в Тернопільській і Львівській областях.

Про це повідомили в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Голова екокомісії Жовківської райради Ігор Муравський розповів: «Викопаний котлован. Приблизно чотири метра глибиною і десь 40-50 метрів довжини. Кількість – важко сказати, 100-200 тонн. Тут пропадають рештки великої рогатої худоби. Коней дуже багато, телята, кози і свині. Невідомо, яка свиня – чи вона хворіла на африканську чуму. Є загроза для її розповсюдження».

Еколог зазначив, що сюди трупи і рештки тварин звозять роками. Тому їх тут аж стільки. Це – лиш свіжа, умовно, могила. Еколог безапеляційно обвинувачує заледве не півсела по сусідству. Бо чи не половина місцевих, пояснює, займаються промисловим забоєм тварин просто у себе на подвір’ях.

Посеред скотомогильника він знаходить речовий  доказ, і підказку для поліції. Бірку, разом з відрізаним вухом тварини. Тож – можна ідентифікувати її господаря і, ймовірно, того, хто у цей скотомогильник підливає кров.

Ігор Муравський викликав поліцію й написавзаяву. Слідчі, кажуть, долучать це до провадження.

«Випадок досить масштабний. Це – отруєння. Отруєння води. Вода потрапляє в криниці. І ми будемо мати наслідки отруєння самої людини», – зазначив начальник Держекоінспекції Львівщини Микола Маланич.

Та біда в тому, що знезараження це мільйони гривень і не один рік роботи . «Підлягає повній рекультивації. І це все є бюджетними грошима, гроші платників податків», – пояснив чиновник.

Тобто якийсь злочинець, продовжує заробляти. А ми – платити і здоров'ям і мільйонами на ліквідацію його скотомогильників.

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу