На Львівщині відновлять 172 гектари лісу

12:15 23 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У державних лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ триває осіння лісокультурна кампанія.

Про це повідомили в середу, 23 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Упродовж цієї осені підприємства мають забезпечити лісовідновлення на площі 172 га».

«2019 року лісогосподарськими підприємствами створено понад 950 га нових лісів. Завдяки якісному виконанню робіт із заготівлі деревини та очищення ділянок від порубкових решток, вдалося досягти якісного природного відновлення лісу, площа якого становить 792 га», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На сьогодні проведено доповнення лісових культур на площі 1634,5 га. Упродовж літнього періоду доглянуто за 7323,8 га лісових культур», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Окрім того, лісогосподарськими підприємствами проводиться підготовка ґрунту для садіння лісових культур у наступному році. Таку підготовку ґрунту вже провели на площі 29 га», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 23 березня 2020 р.

ДСНС попередила про пориви вітру, хуртовини та ожеледицю на Львівщині

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, в понеділок, 23 березня, на території Львівської області очікуються пориви північно-східного вітру 15-20 метрів за секунду, подекуди – хуртовини.

Рубрика: Природа