На Львівщині відкрито сезон полювання

15:44 16 жовтня 2013 р.

  • 0

Про це повідомляє обласна державна екологічна інспекція.

Дослівно ж інформує з цього приводу, що з 1 жовтня 2013 року на території Львівської області відкрито сезон колективного полювання на копитних диких тварин. При цьому поперджає, що державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища проводитимуть заходи державного контролю щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства під час полювання. І що стаття 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення правил полювання передбачає за їх порушення штраф у розмірі від 102 до 1700 грн.

Натомість грибників про те, що в лісах стрілятимуть мисливці, обласна державна екологічна інспекція чомусь не попереджає. А повинна була б.

Як повідомляв «Щоденний Львів», «На Львівщині вперто губляться грибники».

Нагадаємо, що 30% мисливських угідь на Львівщині належать заможним людям.

Секретар комісії з питань екології, природоохоронних ресурсів і рекреації Львівської обласної ради Осип Магур підтверджує, що мисливськими господарствами Львівщини володіють оліграхи - на підставних осіб. А площа мисливських господарств - це більше половини території Львівщини.

Напевно, тому у Верховній Раді хочуть проштовхнути закон для безконтрольних «царських полювань».

Перелік і площа мисливських господарств у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:05 22 листопада 2019 р.

У Львові вимірюватимуть забруднення повітря

Депутати підтримали електронну петицію «Встановлення приладу вимірювання забруднення повітря на вулиці Пластовій, 13 з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення».

Рубрика: Природа

15:30 21 листопада 2019 р.

У Львові очікуються пориви вітру та ожеледиця

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що в п’ятницю, 22 листопада, у Львову збережуться пориви південно-східного вітру 15-20 метрів за секунду.

Рубрика: Природа

13:01 21 листопада 2019 р.

Користь сексу для здоров'я

Доведено, що люди, які регулярно займаються сексом, менше страждають від морального занепаду та стресу.

Рубрика: Природа

09:20 21 листопада 2019 р.

ДСНС попередила львів'ян про пориви вітру

Обласний центр із гідрометеорології України попередив, що в четвер, 21 листопада, на всій території Львівської області очікуються впродовж дня пориви південно-східного вітру 15-20 метрів за секунду.

Рубрика: Природа