На Львівщині укріпили дамбу Дністра

17:28 5 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «За кошти обласного фонду ОНПС провели роботи по захисту від підтоплення паводковими водами ріки Дністер в селі Мости в Городоцькому районі Львівської області».

Про це повідомили у вівторок, 5 червня, в прес-службі Львівської ОДА, де також конкретизували: «За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на території села Мости виконали природоохоронний захід, який спрямований на розчистку та покращення екологічного стану ріки Дністер та посилено лівобережну захисну дамбу для захисту від підтоплення села Мости і сільськогосподарських угідь на території сільської ради. Також покращили екологічний стан потоку, збільшили пропускну здатність русла та розчистили прибережні захисні смуги від сміття».

«Роботи з очищення русла річки Дністер виконувало Мостиське управління водного господарства. На виконання вказаних робіт з обласного фонду ОНПС виділили кошти у сумі 500 тисяч гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

13:17 20 червня 2021 р.

У Львові закликають не косити траву влітку

Висота скошування трави має бути не менше 5 см. А гул газонокосарок не повинен перевищувати норми шумового навантаження для житлової зони.

Рубрика: Природа

09:42 14 червня 2021 р.

Карпати накрило снігом улітку

У Карпатах продовжує падати сніг у червні. Температура повітря в гірському регіоні складає 0 градусів. 30 травня: у Карпатах випав сніг. Фото

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу