На Львівщині триває заборона вилову водних біоресурсів

15:00 13 червня 2019 р.

  • 0
  • 441


Фото: loda.gov.ua

Заборона вилову водних біоресурсів триватиме на Львівщині до 30 червня

Про це, як повідомили в четвер, 13 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, розповіли сьогодні, 13 червня, в межах брифінгу щодо підбиття підсумків рибоохоронної роботи у нерестовий період.

Начальник управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області Леонід Кравец зазначив: «На Львівщині триває весняно-літня заборона вилов водних біоресурсів у водних сільськогосподарських об’єктах області. З 1 квітня відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА та наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області діє така заборона. Триває заборона 3 місяці – з 1 квітня до 30 червня».

«Проте, за його словами, на території Львівської області є ряд водних об’ктів, на яких нерестовий період уже завершено. Триває нерест лише в придаткових системах водних об’єктів, де ця заборона триватиме до кінця червня. Цього року Львівський рибоохоронний патруль за час нерестового періоду на Львівщині виявив понад 800 порушень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Період нересту – особливий період для водних біоресурсів, тому є потреба у активізації роботи інспекційного складу і допомоги у тому числі громадськості. У нас зареєстровано 109 осіб, яким ми надали право бути громадським інспектором. Такі люди активно допомагають нам у рибоохоронній роботі», – розповів  Леонід Кравец.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:15 18 червня 2019 р.

У Львові запланували підрахунок вуличних котів

26-30 червня у Львові пройде підрахунок безпритульних котів за унікальним алгоритмом, розробленим у співпраці з опікунами котів на базі платформи «Animal-ID.info».

Рубрика: Природа

  • 0
  • 147

12:20 16 червня 2019 р.

У Львівській ОДА очікують паводки

У другій половині 16 червня й впродовж доби 17 червня на річках басейнів рік Сяну й Дністра очікується формування локальних дощових паводків з підйомами рівнів води.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 729