На Львівщині стартував сезон полювання на пернату дичину

14:58 19 серпня 2015 р.

  • 0


Фото: depo.ua

Правоохоронці закликають мисливців дотримуватися вимог природоохоронного законодавства.

На Львівщині розпочався сезон полювання на пернату дичину. Для належного контролю за безпечним використанням мисливської зброї на полюванні, запобіганню фактам браконьєрства та порушень правил зберігання й носіння вогнепальної зброї правоохоронці проводять комплекс профілактичних заходів.

Співробітники міліції проводять перевірки з дотримання мисливцями вимог чинного законодавства безпосередньо в місцях полювання. Проте головна відповідальність все ж таки лягає на самих мисливців, адже саме вони повинні неухильно дотримуватись правил безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю.

Окрім того, правоохоронці нагадують власникам зброї та мисливцям, що несвоєчасне проходження перереєстрації зброї позбавляє їх права на полювання. Мисливцям же під час полювання необхідно дотримуватися всіх правил безпеки та вживати запобіжних заходів щодо збереження зброї.

Про це повідомили сьогодні, 19 серпня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю )Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:00 7 грудня 2019 р.

На дорогах Львівщини ожеледиця

За повідомленням обласного центру з гідрометеорології України, 7-9 грудня на окремих ділянках доріг на території Львівської області ожеледиця.

Рубрика: Природа