На Львівщині реалізовуватимуть природоохоронні заходи на понад 100 мільйонів гривень

16:48 4 липня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У 2019 році на території Львівської області реалізують за кошти державного бюджету реалізовуватимуть природоохоронні заходи на понад 100 мільйонів гривень.

Про це повідомили в четвер, 4 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Для виконання 16 природоохоронних заходів з трьох бюджетних програм Мінприроди України – «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності», «Здійснення заходів щодо реалізації пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища» та «Здійснення природоохоронних заходів» – буде спрямовано 103630,794 тисячі гривень».

«У 2019 році для ДП «Львівський ЛСНЦ» на завершення робіт із реконструкції виробничо-складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника на вулиці Львівській у Брюховичах буде спрямовано 18400 тисяч гривень коштів державного бюджету», – поінформували також в облдержадміністрації.

«З метою запобіганню забруднення поверхневих вод, у 2019 році будуть виконані роботи з реконструкції реконструкції очисних споруд Судововишнянської ОТГ, скидного колектора у Червонограді, Золочеві й Новояорівську, збудовано каналізаційні мережі у Дрогобичі, Бродах, Зимноводівській і Бісковицькій ОТГ та селі Бірки Яворівського району. Розпочнуться роботи з реконструкції очисних споруд у Пустомитах та сселі Верхня Білка Пустомитівського району, з будівництва четвертої черги технологічної лінії утилізації шламів Червоноградських очисних споруд Для забезпечення екологічно безпечного захоронення твердих побутових відходів, розпочнуться роботи з реконструкції полігону ТПВ у Самборі, на які передбачено 15000 тисяч гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:55 22 січня 2020 р.

У Львові мобілізували техніку на прибирання снігу

Через посилення опадів у вигляді снігу, в місті до прибирання вулиць залучено снігоочисну техніку. Виїхало 35 піскорозкидувачів. За потреби до прибирання буде залучена інша техніка. Також зранку виїде техніка для очистки хідників.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу