На Львівщині продовжують вивозити рештки тварин неподалік річки

12:24 24 січня 2019 р.


Фото: facebook.com/muravskuj

Уже два з половиною роки вивозять в урочище Станіслівка поблизу села Боянець у Жовківському районі рештки тварин після так званого дворового забою місцевими жителями.

Про це повідомив депутат Жовківської райради Ігор Муравський, який також розповів: «Численні звернення, прохання і зібрання із «підприємцями» щодо централізованого вивозу тваринних решток у Жовківську філію державне підприємство «Укрветсанзавод» увінчалися повним фіаско. За приблизними підрахунками, вивозять 50 тонн щомісяця!».

«Уже неодноразово накладалися штрафи на Боянецьку сільську раду, неодноразово були написані заяви у поліцію, написано багато звернень – результату жодного. Були й фігуранти, яких на гарячому спіймали, але на даному етапі – одні відписки», – нагадав Ігор Муравський.

«Поряд, на відстані приблизно 100 метрів, протікає річка Свиня, яка впадає в  Рату (десь за 1,5 кілометра, у ній влітку купаються діти), а далі – в Західний Буг», – написав також депутат на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» та опублікував відео й фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

18:00 23 жовтня 2021 р.

У Львові висадили ліквідамбар, якого ще немає в жодному з тутешніх парків

Сьогодні у Стрийському парку висадили нові дерева. Особливим мешканцем парку стало дерево ліквідамбар. Це дерево, якого ще немає в жодному з львівських парків. Загалом цієї осені у Львові планують висадити понад 2800 дерев.

Рубрика: Природа

14:36 23 жовтня 2021 р.

У семи локаціях Львова сьогодні посадили дерева. Перелік

Сьогодні, 23 жовтня, у межах глобального екологічного проєкту «Greening the Planet», у Львові висаджують дерева. Головними локаціями озеленення стали центр міста, зокрема вул. Театральна, пл. Соборна, Бернардинський сад, пл. Ринок, пр. Свободи, пл. Підкови, а також територія біля клінічної лікарні швидкої допомоги – тут створили новий екопростір під назвою «Сад Здоров’я».

Рубрика: Природа

18:52 22 жовтня 2021 р.

Ірина Гримак, Віталій Свіщов, Михайло Дзюдзь, Михайло Гичка садили ліс на Старосамбіщині

Сьогодні, 22 жовтня, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Віталій Свіщов, депутати облради Михайло Дзюдзь та Михайло Гичка, працівники комунальних лісових господарств Галсільлісу на території Бачинського лісництва Старосамбірського ОКС ЛГП «Галсільліс» висадили 2 тисячі саджанців ялини та понад 8,5 тисяч модрини.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу