На Львівщині побільшало пам’яток природи

14:04 4 листопада 2015 р.


Фото: yampil.info

Облрада доручила департаментові екології та природних ресурсів ЛОДА передати під охорону з оформленням охоронних зобов'язань на ботанічну пам’ятку природи місцевого значення «Віковий дуб» та гідрологічну пам’ятку природи місцевого значення «Водоспад Лазний» Дрогобицькому ДЛГП «Галсільліс».

«3 листопада під час засідання XXXV сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили рішення «Про створення ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Віковий дуб» та гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Водоспад Лазний», –повідомили сьогодні, 4 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, де також поінформували:

«Обидві пам'ятки розташовані на території Дрогобицького державного лісо-господарського підприємства «Галсільліс». Цим рішенням обласна рада доручила департаментові екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації передати під охорону з оформленням охоронних зобов'язань на ботанічну пам’ятку природи місцевого значення «Віковий дуб» та гідрологічну пам’ятку природи місцевого значення «Водоспад Лазний» Дрогобицькому ДЛГП «Галсільліс».

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу