На Львівщині оштрафували керівника агропідприємства

14:05 13 лютого 2019 р.


Фото: kr.sfs.gov.ua

Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства приватним агропідприємством «Галичина».

Про це повідомили в середу, 13 лютого, на сайті Державної екологічної інспекції у Львівській області, де також розповіли: «За результатами перевірки державними інспекторами з’ясовано порушення статті 68 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті  110 Водного кодексу України, частини 1 статті 17, статей 33 тв 42 Закону України «Про відходи» й статей 9 за 10 Закону України «Про рослинний світ». За виявлені порушення керівника підприємства притягнено до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму 1020 гривень  Крім цього, проведено розрахунок збитків, обумовлених самовільним використанням водних ресурсів за відсутності спеціального дозволу на користування надрами на суму 4831 гривень».

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу