На Львівщині орендують ще три ставки | Новини Львова

На Львівщині орендують ще три ставки

15:40 5 березня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На земельних торгах у формі аукціону, які відбулися в четвер, 5 березня, в департаменті екології та природних ресурсів, передали в оренду три земельні ділянки разом із водними об’єктами.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, зокемка, передали в оренду ставок площею 2,2990 га на території Куткірської сільської ради в Буському районі, ставок площею 8,1990 га, який розташований на території Новосільської сільської ради в Городоцькому районі й ставок площею 1,0297 га на території Новосілко-Опарської сільської ради в Миколаївському районі. Переможці земельного аукціону сплачуватимуть щорічно кошти до бюджету відповідних сільських рад за оренду земельної ділянки разом із водним об’єктом.

Як інформував «Щоденний Львів», в облдержадміністрації пояснили, що ставки передають в оренду «метою ефективного та раціонального використання водних об’єктів, збільшення надходжень до місцевих бюджетів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:05 9 липня 2020 р.

На Львівщині підготовлено 19 рекреаційних пунктів для відпочинку на природі. Он-лайн карта

Лісівники Львівщини до туристичного сезону підготовили 19 рекреаційних пунктів, які розташовані вздовж автомобільних доріг загальнодержавного значення.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу