На Львівщині орендуватимуть ще шість водойм

10:15 27 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «Незважаючи на те, що більшість об’єктів було у занедбаному стані, це не стало завадою для продажу права оренди».

«На Львівщині з аукціону продали право оренди шести ділянок із водоймами на рекордних 165 тисяч гривень», – повідомили в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У 2016 році в області за результатами аукціону продано право оренди шести земельних ділянок разом із водними об’єктами. За лоти вдалось виручити рекордних 165 тисяч гривень, які вже поповнили місцеві бюджети. Сплата оренди здійснюватиметься щорічно.

Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник. За його словами, під час торгів також суттєво зросла вартість лотів – аж на 230 відсотків.

Варто зазначити, що йдеться про об’єкти з водоймами у Жовківському, Бродівському, Кам’янка-Бузькому, Перемишлянському та Сокальському районах, загальною площею понад 70 гектарів. Незважаючи на те, що більшість об’єктів було у занедбаному стані, це не стало завадою для продажу права оренди.

Руслан Гречаник також додав, що минулого року від оренди 1456 водних плес, які не були продані на аукціоні, до бюджетів усіх рівнів надійшло усього 150 тисяч гривень. Директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА також зазначив: «Аналізуючи ці результати, можна зробити єдиний висновок: надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. Йдеться не лише про фінансової переваги, а й про ефективне та раціональне використання водного об’єкту, прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, а також здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод».

За словами Руслана Гречаника, у департаменті екології також готується документація на ще 39 водних об’єктів. Право оренди на них вже невдовзі буде виставлено на аукціон».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:55 2 червня 2020 р.

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

У Львові є традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. У червні троє осіб поважного віку відзначатимуть День народження: двом із них виповниться 100 років, ще одній людині - 103 роки.

Рубрика: Природа

12:25 1 червня 2020 р.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних нейтралізують ризик забруднення цілющих мінеральних вод у Східниці та річці Східничанці.

Рубрика: Природа